Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Antibiotikumos kezelés után...

Antibiotikumos kezelés után mikor áll helyre a babám gyomra? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Anyatejes 5hós babámmal másfél hete fejeztük be az antibiotikumot tüdőgyulladásra.

Kapott probiotikumot is mellé!

Azt vettem észre,hogy lassan kevés a tejemmert már két ciciből eszik,mégsem lakik jól.

Adtam neki 1 kanál gyümölcsöt kezdésnek, sugárba kijött neki még a délelőtt megevett anyatej is.

Akkor próbáltunk répát,krumplival,3 órára rá az is kijött belőle (ezek nem egy napon történtek,vártunk két napot közte)

Aztán hagytam a dolgot,de ma megpróbáltuk a szinlac-ot,mert este már sír cicizés után,hogy még éhes.

Természetesen azt is kihányta.

Tanácstalan vagyok!

Mit csináljak?

Az antibiotikum miatt van?

Ha igen akkor ez vajon mikor jön helyre?


2014. júl. 4. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvos.

Esetleg tejmentes tápszer. Szerintem a hányás nem normális, antibiotikum kúra után inkább hígabb széklet szokott jelentkezni. A probiotikummal nem ártasz, ha még adsz neki. Nem tudom mit adtál, de ne a Normaflore-t add. Pl. Lactív Baby nagyon jó.

Tejmentes tápszer: [link]

Mindenképpen figyeld, nehogy kiszáradjon!

Vannak hányás esetére is tápszerek ,de mindenképp orvossal konzultálj!

2014. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Protexin-t kapott.

Szerintem sem normális ez.

Mondjuk ha csak cicizik,akkor semmi gond!

Mégcsak nem is bukik.

Természetesen ha-s tápszerünk van itthon,próbáltam adni neki azt is,de nem fogadja el:(.

2014. júl. 4. 22:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Hu köszi a tippet megpróbálom ezt is!

Nagyobbik tesó allergiás,úgyhogy azért sem vettem neki rendes tápazert hanem ha-t,de ugye az sem tejmentes:(

Remélem elfogadja a tápszert,mert mást nem tudok adni neki:(.

2014. júl. 4. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!