Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan foganjanak fiú-lány...

Hogyan foganjanak fiú-lány ikreim?

Figyelt kérdés
NAGYON NAGYON szeretnék fiú-lány kétpetéjű ikreket! Van rá valami házipraktika,vagy esetleg az ovuhoz,vagy a menszihez egy megfelelő nap,vagy bármi más tipp???

#fiú #lány #ikrek #kétpetéjűikrek
2014. júl. 6. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2014. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esèlytelen. Nem tudod kívülrôl befolyàsolni ezt.
2014. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy foganjanak? Szerencsével... Még ikreket se lehet csak úgy csinálni, nemhogy kifejezetten fiú-lány ikreket.
2014. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos, első körben azt kell elérned, hogy dupla peteérésed legyen, mert kétpetéjű ikrekhez ez kell. Fogalmam nincs, ez hormonális kezelésen kívül hogy érhető el, szerintem sehogy.


Az, hogy egy baba nemét lehet befolyásolni, szintén kétséges, elvileg a hüvely ph manipulálásával lehet nagyobb esélyt adni fiúnak vagy lánynak, de te vegyesen akarod, tehát ez is kilőve.


Szerintem orvosi segítséggel sem tudják ezt megoldani, nemhogy te egyedül otthon.


Marad az ima.

2014. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt valaki tudná, már nagyon gazdag lenne.
2014. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
komolyan ilyen hulyeseget kerdezel??
2014. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Los Angelesben van rá lehetőség, hogy előre megadott paraméterek alapján ültessenek be embriókat a nőkbe, súlyos tízezer dollárokért. Pont tegnap volt erről egy ismeretterjesztő műsor, hogy meg lehet adni milyen nemű, szemszínű, hajszínű stb gyereket szeretne a pár. Kiszűrnek betegségeket stb. Azt nem tudom, hogy ikerbeültetést vállalnak-e, mert az nem láttam. De az éppen mutatott párnak csak annyi volt a kívánsága, hogy kislányuk legyen, ez került 30 ezer dollárba, azaz közel 7 millió forintba.

Házipraktika erre nincs. De egy ismerősöm nekem is erről álmodik, és kiadta az ukászt a pasijának, hogy ügyeskedjen, mert ő neki egy fiú-lány ikerpár kell. Inkább nem mondok véleményt a biológia ismeretetekről...

2014. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Aha. Szeretnél. És vajon ismered az ikerterhesség veszélyeit is?

Ikerterhesség esetén gyakoribb

- a terhességi toxémia

- vérszegénység

- fájásgyengeség, szülés elhúzódása

- lepényelégtelenség

- lepényleválás

- elöl fekvő lepény

- atonia (a méh nem húzódik össze rendesen, ami nagyfokú vérzéssel jár, akár sokkos állapot is kialakulhat)

- vetélés, koraszülés

- perinatális mortalitás, morbiditás

- az egyik magzatból a másikba történő vértranszfúzió, ami mindkét magzatra káros

- az egyik magzat elhalása, a túlélő magzatban szöveti elhalás

- spec. fejlődési rendellenességek

- túl sok magzatvíz, annak összes szövődményével

- fekvési, tartási, beilleszkedési rendellenességek


Biztos ezt szeretnéd?

Egyébként meg ahhoz nyilván dupla peteérés kell, ami gyógyszer nélkül nem túl gyakori. Hogy még mellette külön neműek is legyenek, ahhoz még plusz mázli.


Akarj inkább egy egészséges gyereket egyszerre!

2014. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha lenne ilyen,de nincs sajnos
2014. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez max véletlen lehet majd. Ilyenre praktika nincs.

Javaslom szülj egy fiút vagy lányt és minél előbb kezdjetek bele a kistesó projectbe, ha szerencséd van ellenkező nemű gyerek lesz.

Én nagyon nem szeretnék ikreket. Van már gyerekem, tudom milyen 1 gyerekkel az első időszak , így gondolom ikrekkel duplán olyan nehéz...... Ráadásul anyagilag is megterhelőbb.

2014. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!