Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött kislánynak, mikor...

Újszülött kislánynak, mikor szokták a fülbevalót a fülébe tenni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy már a kórházban is megcsinálják,és akkor nem fáj még annyira a babának.Érdemes már oda bevinni a fülbevalót,vagy várjunk vele pár hónapig?
2010. jan. 7. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem intézzétek el a kórházban.Akkor a baba is gyorsan letudja és szerintem az anyukának is jobb:-)
2010. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindkét lányomnak ott rakattam be a hazajövetel előtt. Apa behozta a fülbevalót, a csecsemős fertőtlenítette, pillanatok alatt berakta és hozta is vissza a babát, aki békésen aludt. Szúrták mindkettőnek a fülét, de nagyon szépen sikerült, teljesen egyforma helyen van a kettő. Sosem bántotta egyik se és nem is akadt bele semmibe, pedig pici karika egy kis kővel.
2010. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen rakattam bele, mert a kórházban még nem volt fülbevalónk.
2010. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen lett szúrva.Minél többet vársz,annál inkább megérzi.Nekik még most nagy a fájdalomküszöbük(gondolj csak a születésre)
2010. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)Akkor érdemes már a kórházban átszúratni?Csak mert akkor még fülbevalót is be kell szereznünk:-)))
2010. jan. 7. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Lanyom 10 honapos nincs fülbevaloja.

Majd 2 evesen lesz neki,itt csak akkor szurnak:(

2010. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csináltassátok meg a kórházban. Az én babám 2naposan kapta a fülijét.

Viszont 6 hétig annak a fülinek kell bentmaradni,amit belőnek, úgyhogy nem kell kapkodni a vásárlással.

2010. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi haza jövetelünk előtt megcsiáltattuk a kórházban , és nem volt semmi gond vele itthon kb. még 1 hétig kellett alkohollal tisztitani és utána tetrán krémmel kenegetni és gyönyörű lett.

üdv. 20 hós kislány anyukája

2010. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!