Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sógornőm kisfia 1 éves és...

Sógornőm kisfia 1 éves és tegnap azt mondta neki a doki hogy a húgycső nyílás nem középen van. És hogy még fél évet várnak és csak aztán csinálnak valamit. Mit csinálnak ilyenkor valaki hasonló helyzetbe vagy hallott valaki ilyenről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
megműtik. korrkeciós műtét, arrébb teszik a lukat. 1ik ismerősöm fiának is ez baja, már 13!!!!! éves, a szülők még mindig nem csináltatták meg. ezen jól fel is háborodtam épp minap...
2010. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.De miért várnak még fél évet változhat még valami?
2010. jan. 7. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
arról sajna fogalmam sincs. lehet, h vmi történhet. esetleg próbálj rákeresni google-ben, bizti találsz cikket róla.
2010. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ez érdekes!!!Elvileg már születésekor észre kellett volna,hogy vegye az orvos az első vizsgálat alkalmával.

Az elváltozás neve hypospadiasis,vannak enyhébb és erősebb fokúak,valsz. a kisfiúnak nem annyira vészes,mert az rögtön feltűnik a dokinak. (?)

Az én kisfiam is 1 éves,szintén ezzel a rendellensséggel született.Őt majd márciusban műtik,akkor 15 hónapos lesz.

Ahogy az első va. írta,korrekciós műtéttel helyre hozzák a kukiját.

Én fontonak tartom,hogy megoperálják,mert később esetleg rosszul érintené,hogy neki másképp néz ki odalent,vagy csak egyszerűen zavarná,szégyellné,ha egy lánnyal intim helyzetbe kerülne.

Üzenem az anyukának,hogy ne aggódjon,rutinműtétnek számít és minél előbb átesik a kisfia a műtéten,annál hamarabb elfelejtődik az egész.Talán egy nagyobb (pl. a 7 éves fiúcska,akiről szó volt) gyermek nehezebben viseli az egészet.


Azt sajnos nem tudom,hogy miért kell várakozniuk...

2010. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jaj,bocsi

nem 7,hanem 13 éves fiúról volt szó...

2010. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!