Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik név tetszik jobban?

Nektek melyik név tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Csak egy kis közvélemény-kutatást szeretnék tartani, előre is köszönöm a válaszokat! :) A párom külföldi, szóval ehhez képest igyekszünk olyan neveket keresni, amik egyrészt nem hangzanak furcsán a vezetéknévvel, és amik mindkét országban megállnák a helyüket.


Így vetült fel a Loretta és a Johanna, mellettük pedig még esetleg a Lorena (ez utóbbi anyakönyveztethető itthon, bár szerintem ritkább és kevésbé megszokott, ezért inkább Loretta). Nektek melyik tetszik jobban?



2014. júl. 13. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lorena tetszik inkább.
2014. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Johanna
2014. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Loretta :) Tetszenek a becézései: Lora, Letti, Letta, Lotti.
2014. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Loretta
2014. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Loretta, esetleg még a Lara és a Lola is paaszzolhat
2014. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Johanna. A 10 éves öcsémnek is van ilyen nevű osztálytársa.
2014. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Loretta
2014. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Lorena nagyon tetszik, és bár ritka itthon, de nekem nem fura. A másik kettő nem jön be, a Loretta az -etta miatt nem szimpatikus hangzásra, a Johanna pedig nekem valamilyen szinten öreges, pedig tudom, hogy msotanában sokaknak tetszik.
2014. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lorettáról mindig a roletta jut eszembe, és van egy Loretta ovistársa a kisfiamnak, és mivel a fele csoprot még nem tud R betűt mondani, Lolettának hívják a kislányt. :))

Lorena jobban hangzik szerintem, de a Johanna a legjobb!

Gratula a kiscsajhoz!

2014. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :)


A Johannát végül kiszavaztuk, de a Loretta/Lorenán még kicsit filózunk. Lehet, hogy az utóbbi lesz :)

2014. júl. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!