Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Mi lehet az a szájpad...

S. O. S. Mi lehet az a szájpadlásán?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiam szájpadlásán, egészen hátul a torka felé 4-5db fehér pontot-pöttyöt látok.Máshol nem észleltem ilyet,a nyelve fehér de az lejön ha gézzel dörzsölöm.Szájpenész lenne?Hogy próbáljam lemosni,alig tudok a szájába is belenyúlni hát még annyira hátra..A gyerekorvosunk nem a legjobb, ezért nem akarom elvinni hozzá, elég félvállról kezeli a gyerekeket és a dolgokat!A védőnőmnek is csak a szája jár, mindent csak a könyvekből tanácsol, saját tapasztalata nincs.Hogy nézzem meg lejönne e egyáltalán ha szájpenész?
2010. jan. 8. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű a szájpenész!

Ha nem vagy megelégedve az orvosotokkal, iratkozz át egy másikhoz!!! Szabad orvos választás van! Nem kötelező ahhoz járni ahová tartozol!

Valamint, a gyerekorvosnak mondania kell valamit rá és ha penész akkor ecsetelőt kell neki felírni,mert ez nem múlik el magától!

2010. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.Nekem van itthon rózsaméz de arra az van írva h augusztusig volt felhasználható, akkor már nem jó?
2010. jan. 8. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
száj penész lesz.mi kaptunk ecsetelőt szép kékes lila és minden az is lett tőle:)de két nap és hatott!!
2010. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan szájpenésze van, vidd el orvoshoz, mert ha nincs időben kezelve,akkor nagyon fájdalmas tud lenni.
2010. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartalak megsérteni, de nagyon felkaptam a vizet, hogy 5 hónapja lejárt szerre megkérdezed, hogy attól még jó e.Én még az egy napja lejártat sem használom el, habár tudom egy nap oszt nem szoroz, de mégsem.A másik, a gyerekorvost simán lehet váltani.Csak keresni kell!Szájpenésszel meg nem kellene játszani, azt kezelni kell, nem a legkellemesebb dolog!Dehát nem hinném, hogy a védőnő vagy az orvos nem értene egy szájpenészes tünethez.A válaszolók meg így látatlanban, hogy tudnák eldönteni, hogy ez tényleg szájpenész e.Én ha valami van a babával, akkor egyből a védőnőt felhívom, ha nem ad megfelelő választ akkor a gyermekorvosunkat keresem meg.eddig még mindenben tudtak segíteni.Nem tudom akkor minek a gyerekorvos, és a védőnő?
2010. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!