Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik babáknál az...

Hogyan zajlik babáknál az allergia vizsgálat?

Figyelt kérdés
Lányom 9hónapos. Pár héten belül be kell feküdnie a csecsemőosztályra allergia vizsgálatra. Eddig tejallergia gyanús volt, de nem biztos, hogy ez a baja. A gyerekorvos ajánlotta a kivizsgálást, de nem tudtam még vele erről konkrétan beszélni. Másnál volt ilyen vizsgálat? Meddig kellett bent maradnia a picinek?
2010. jan. 8. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom miért kell befeküdnie.


Mi is voltunk 1 évesen ételallergia-vizsgálaton. De nekünk csak a gastroenterolóiai szakrendelésre kellett menni, ott vért vettek és 1 hónap múlva lettek meg az eredmények, szerencsére mind negatív.


De lehet az más vizsgálat.


15 hós kislány anyukája

2010. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamnál allergia és immun vizsgálat is volt. Vért vettek tőle, egy hét és megvolt mindenre az eredmény.
2010. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem tudom miért kell befeküdnie, eddig én is úgy tudtam, hogy csak egy vérvétel az egész. Jövő héten megyünk megbeszélni a részleteket a dokival, majd kiderül hogyan is lesz ponotsan, csak kíváncsi lettem volna másnálmit csináltak.
2010. jan. 9. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 6 hónaposan merült fel a tejallergia gyanú és "be kellett feküdni" a gasztroenterológiára. Azért írtam idézőjelben, mert a befektetés abból állt, hogy felvették az osztályra, majd közölték, hogy 1 éves kor alatt nem csinálnak tej allergia vizsgálatot, vettek vért egy általános vérképhez és hazaküldtek minket (aminek nagyon örültem). Másnap bementem a zárójelentésért és ennyi volt.

A ti esetetekben valószínűleg megcsinálják a vizsgálatot, de lehet, hogy a te babádnak is csak papíron kell bennmaradni a kórházban.

2010. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A korhaz csak akkor kapja meg a kvotat a gyerek utan ha befektette. Nem szoktak ott tartani amugy ha csak par vizsgalatrol van szk.
2014. jún. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!