Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok ahoz, hogy a...

Mit szólnátok ahoz, hogy a rokonok akiknek kölcsön adtátok baba cuccokat, és most nektek is szükség lenne rá, árulja az interneten?

Figyelt kérdés

Ki akadtam, mert csak kölcsönbe adtuk, itt most nem ruhára gondolok hanem értékesebb dolgokra, babakocsi, hordozó stb..

árulja a teszveszen, pont tegnap nézelődtem hátha találok valami olcsóságot és nem szembe nézett velem a babakocsink, a hordozónk...

ja és már vevő i van rá.

Tudják, hogy megint babánk lesz de le em szarják, tök jó szívvel adtuk,mert ők sem álltak anyagilag fényesen de nem azért kapták hogy rajtunk gazdagodjanak.

Nem vagyunk olyan helyzetbe hogy megint újjat vegyünk, sőt használtat sem tudunk most....

tök kiakadtam, hogy szóljak hogy ne legyen sértödés, de kapjanak észbe.

Ez olyan gerinctelen dolog...


tanács?


2010. jan. 9. 19:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg a teszen,vki ismerősöd beszélje le,de te menj érte és természetesen ne fizetsd ki.Pozitív értékelést írj,mielőtt írna ő,mert arra ő(azt hiszem)nem adhat negatívat.
2010. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet hogy azt hiszik véglegesen az övék?Lehet úgy gondolják hogy ti jobban álltok anyagilag mint ők,és tudtok új holmikat venni.
2010. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
jah meg bébikád ami szintén nem olcsó, pólya, sírni tudnék, de ha szólok jól megsértödnek, mióta megvan a babájuk azóta nem is olyan jó a kapcsolatunk, nem akarnak velünk találkozni....űlehet hogy pont azért nem hogy vissza kérjük...
2010. jan. 9. 19:23
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sűrgősen velük beszélném meg. Felhívnám és megmondanám, hogy kölcsönbe volt és kéred vissza. Legalábbis nem teszel említést arról, hogy ezt velük is megvitattad volna csak, hogy kiakadtál. Márpedig az első dolgom lett volna felhívni őket.
2010. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már még te érezd magad kellemetlenül.Csakis őszintén.Mondd meg hogy szükségetek van rá(juk)vissza szeretnéd kapni a cuccaidat.

Bár én is csak kölcsön adtam a volt sógornőmnek a kismamák nagykönyvét(több dologgal együtt)de én se kaptam vissza.Sőt!azt mondta hogy akinek kölcsön adta a könyvet,ott az egyik gyerek elszakította.Ennyi.Nos,no komment...:-((

2010. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is ez tök jó ötlet!Soha többé nem adnék nekik még egy lyukas zoknit se.
2010. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

nem tudják, hogy a férjem most lett munkanélküli, meg azt nem mondtuk hogy örökbe a tietek adjátok el nyugodtan...

sőt, talán ők még jobban is állnak nincs lakáshitelük, meg kocsi hitelük nekünk van....

2010. jan. 9. 19:25
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
,,,mármint az első válaszoló amit irt!
2010. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem nézném ezt tétlenül végig.Ez nagyon felháborító.Megvenném a teszveszen,és nem fizetnék.
2010. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
illetve úgy akartam írni hogy tudják hogy kell vissza
2010. jan. 9. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!