Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy becézitek a babátokat?

Hogy becézitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Én Nyuszipók, Macskanő, Maszatnyuszi... Észrevettem, hogy a Nyuszira figyel........:( Nem fogja tudni a nevét? Azóta többször mondom, de a becézései jobban a számra jönnek..... Ti nem féltek ettől?
2010. jan. 10. 12:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Cunami, Cuni, Cunci, Csipi, Csipesz, Csipetke, Csipogó, Picipunci.... Azért néha a nevén is szólítjuk, de az elég ritka (még csak 4 hónapos múlt)! :-)
2010. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nyuszi,nyuszifüles, Bűzös-borzas (mikor kócosan felébred és bekakil), az apja Mandulának hívja születése óta. 17 hós, mindegyikre hallgat és a nevére is.
2010. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Manófejnek hívom, vagy Szivecskének.
2010. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
baba,nyuszi,nyuszitappancs,
2010. jan. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Csibike,csibebogár,minimanó,anya szeme fénye,aribogár persze a nevét is szoktuk neki mondani. Most 4 hónapos.

De kb. 1 hónapos koráig csak gibbonnak hívtam mert mindig rajtam lógott. :-)

2010. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok,Hagymácskának hívjuk,mert a neve Hanga és a feje búbján mindig elalukálja a hatalmas haját,ennek következtében van egy antenna szerű képződménye.Hangyácskának a férjem szokta hívni,de azért harapok.Nem szeretném,ha ötleteket adna csúfolódásra a külvilágnak,mert ilyen fura nevet adtunk a lánykánknak.
2010. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
lündike, lüncsi, bébuka, kismóki, bumbota, zünzike, cukotajószág, jóasszony (!), cukori bori....1 év alatt vagy 50 becenév volt már, mikor mi, mindig volt sláger, az első kettő amit írtam az elejétől végigkísér. amúgy szilvának hívják, de szilvikének nagyon nnéha szólítom csak, kb. ha másnak beszélek róla. de érdekes, mert tudja ám, hogy az az ő neve, hallgat rá. :)))
2010. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ja és persze: kakimanó-adott szituban!!! (utolsó voltam) :)))
2010. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!