Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ez a tricikli? Érdemes...

Jó ez a tricikli? Érdemes ilyent venni?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen volt és bejött. Puha a kereke, nem hangos és nem nehéz kormányozni. Viszont a zenélőkéje kb 2 nap alatt romlott el - amit én mondjuk nem nagyon bántam. Ami fontos, hogy a lábtartót csak alacsony gyerek tudja használni, nem emlékszem már mekkora volt a fiam mikor vettük neki, de a lábtartót soha nem szereltük fel mert nem fért bele, nem tudta behajtogatni a lábát. Erre azért kérdezz rá.
2014. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csicsás...nem venném meg, abszolút nem tetszik...
2014. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk szétesett. Az egyik kanyarban a gyerekkel együtt kidőlt az ülés. A tolókar is szétjött. Borzalmas. Pénz kidobád volt.
2014. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon feltűnő, van már 3-5 ezerért nagyon jó használtan, jövőre lehet h.már ugyanennyiért futóbicaj kell neki
2014. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ár szempontjából ez még most éppen beleférhet, csak azon vacilálok hogy nézzek inkább használtan valami újonnan drágát amit nem akarok teljes áron megvenni(pl Smart Trike), vagy vegyek ilyent újan, de ki tudja ha az új ára ennyivel olcsóbb, milyen.
2014. júl. 26. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:
3-ik vagyok. Az én fiam nagyszülőktől kapott újonnan a Brendonból smart triciklit, egy év után visszavittük,mert szétesett az első kereke. Visszaadták a pénzt, de ennyit a 27e ft-os tricikliről.
2014. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs, második voltam (az előzőt írtam)
2014. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miénk is szétesett
2014. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!