Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A már elkészített tápszer...

A már elkészített tápszer használható még egy ideig? Mi pótlásra használjuk, és nehezen kiszámítható előre, hogy kell-e vagy sem, így gyakran megmarad. Eddig mindig kiöntöttük, de érdekelne, hogy nem lehet-e pár óra múlva még a babónak megennie?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig egy napi adagot készítettem el előre, én is pótlásnak adtam. Nekem ezt a védőnő javasolta, majd egy megszokott mennyiséget felmelegítettem szopi utánra. Így sokkal könnyebb volt, hamarabb kész lett. Ha már felmelegítetted azért vigyázz, főleg ebben a nagy melegben, bár én egy melegítés után is visszaraktam a hűtőbe és egyszer újramelegítettem a maradékot, de ez csak az én módszerem, nem kell így csinálni(elég drága szerintem). Nekünk semmi bajunk nem lett tőle, a tápszer is ugyanolyan volt, mint a friss.
2008. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


én hütőbe rakom, és felmelegitem,de csak egyszer,ha nem fogy el,megy a lefolyóba.

2008. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!