Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól hallgat ránk a baba?

Mikortól hallgat ránk a baba?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha pl.mondom neki a "tapsi-tapsi mamának" mondókát,akkor mikortól érti meg,ill.utánozhatja?Vagy ha valamit nem szabad,mikortól érti?Most 8 hós a picurom.
2010. jan. 12. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan már sokat meg kell, hogy értsen.
2010. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy évesen már nagyon értelmes, de 13-14 hós körül már ugye mászkál, és imádja az utasításokat végrehajtani, szeretni, ha beszélsz hozzá, mert megérti!
2010. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. jan. 12. 20:12
 4/7 fotucsok ***** válasza:

Sokkal hamarabb megérti,mint ahogy engedelmeskedik. Főleg ha a nemszbadról van szó :)

Az én fiam 8 hós, ha kérdem hol van a macis kép, apa, anya stb. tudja, odanéz. Ha mondom,hogy tapsi,már várja de még nem tapsol.

2010. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem most 9 hónapos a fiam,és ő már tapsol ha mondjuk neki,néz a képekre,vagy apára,cicára.Hozza azt a játékot amit mondok neki.Sok mindent megért már.1-1 hónap nekik nagyon nagy változást hozhat,sőt 1-1 nap is.Nemsokára már a ted is fog tapsolni.:-)
2010. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos lányom szerintem mindent megért, amit mondok kifejezetten Neki, max. nem veszi tudomásul. Leginkább a "nem szabad"-ot. :-))
2010. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátom kisfia másfél éves. Ha az apja rászól komoly hangon, hogy nem szabad, azt érti. Ha az anyja mondja, hogy édesdrágaaranyoskisfiam, nem szabad, akkor vigyorog, és csinálja tovább. Mindent ért jóval előbb, mint hinnéd :)
2010. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!