Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet sotet zold savas...

Mitol lehet sotet zold savas szagu hig szeklet majd sarga savas szagu szeklet 3 hos babanal? Tejcukor intolerancia vagy veletlen egybeeses? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
babam beba ha/ art evett,a dokineni erre fogta a zold szekletet. A hasfajas miatt laktoz intolerancia gyanu lepett fel s a dokineni javasolta a laktozmentes bebat.masodik napra sarga lett a szekler de meg savas szagu. Ez most gyogyulas hogy sarga lett,fyogyulas a tejcukor allergiabol vagy csak mert tenyleg elhagytuk a regi bebat amitol zold volt? Vizes szeru a szeklete,robbanas szeruen jon.
2014. aug. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasmenes, a sarga szin pedig epet jelez. Orvosnak mutasd meg, mostanaban konnyen kiszaradhat.
2014. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hasmenés, ami sok mindentől.lehet. Mihamarabb vidd orvoshoz, mert nagyon picike, hamar kiszaradhat.

Mi júniusban estünk át egy ilyenen, sajnos kórházban is voltunk 3 napot óvatosságbol, pedig az én picim akkor már 11 hónapos volt.

Nekünk bakteriális fertőzésünk volt. :-(

Szóval irány a doki, az a biztos!!!

2014. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ertem mitol szaradhat ki.napi egy ilyen szeklet van nem nyolc.es eszi a tapszert rendesen aminek 80szazaleka viz. A sarga meg normal szeklet azt mondta a doki.mutattam neki.ennyit mondott.csak a savas szagot nem mondtam.
2014. aug. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!