Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, ha egy...

Mi a véleményetek, ha egy baba az Erzsébet nevet kapja? Nem túl régimódi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 22:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Sztem már annyira régimódi, hogy már újdonságnak számít :).
2014. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Végre!Nagyon szép, ritka neve lesz.
2014. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
fúúú... hát :) szerintem rémes, bocsánat, nem akarlak megbántani!
2014. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Csatlakozom az első válaszoló véleményéhez! Szinte biztos, hogy nem lesz ilyen névű ovis vagy osztálytársa :-) Az én lányom Katalin, nem nagyon hallottam még mást sehol Katizni, szoktak is furcsán nézni ránk :-) Szerintem hajrá!
2014. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk az oviban van Erzsike:) Add nyugodtan!
2014. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%

Az Erzsébet névről nekem mindig az öreg, szottyos nénik jutnak eszembe, de ettől függetlenül a név tényleg szép, bár én sosem adnám a gyerekemnek.

14/L

2014. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Én nem adnám a lányomnak.Akkor inkább Elza, Eliza, Lizett. Ezek rokon nevek.
2014. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%
Úgy még elmegy, hogy Erzsébet, de nekem az összes becézése gáz. Erzsi, Bözsi, Böbe. Az első kettő csak véééén asszonyos, de BÖÖÖÖBEEEE az olyan igazi parasztos. Márpedig biztos nem a teljes nevén fogod szólítani. Ez tipikusan olyan név, amit csak akkor mondanak ki teljesen, ha szólítanak valami hivatalos helyen, vagy bajban vagy...
2014. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Masodik babankat varjuk. Mar a kisfiam is Erzsebet lett volna...de meguszta, o mas "regimodi" nevet kapott.

Ha azonban a kis joveveny lanyka lesz, a Mamam utan Erzsebet lesz es kap egy angol nyelven beszelok altal is konnyen kiejtheto magyarul es angolul is ugyanugy ejtett nevet. sajnos most nem en dontom majd el, hanem a ferjem -a fiam nevet en valasztottam.

Szerintem nagyon szep nev!!! Tele van szeretettel. ...es akar Betsy-nek is hivhatod!

2014. aug. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Az én nevem is ez, borzalmas, utálom.

Persze, lehet becézni, mégis mindenki Erzsikének hív amitől a falnak megyek.

Ráadásul mivel eddig nemzetközi cégeknél dolgoztam mindig probléma volt a külföldi partnerekkel, most külföldön vagyok, ennél a névnél az is egyszerűbb ha valaki rátenyerel a billentyűzetre és azt adja a gyereknek ami megjelenik a monitoron.

2014. aug. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!