Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 6 hetes. Hogyan...

Kisbabám 6 hetes. Hogyan segíthetnék neki, hogy könnyebben böfizzen, illetve könnyebb legyen a pocijának?

Figyelt kérdés
Hiába böfiztetem kb.15 percig, előfordul, hogy evés után 2 órával is kell neki, emiatt nem tud aludni. Másik, hogy nagyon gyorsan nagyon sokat eszik, a védőnő szerint ebből van a probléma, mert nagyon megterheli a gyomrát (100 g 8 perc alatt). Infacolt használunk.
2008. aug. 8. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Infacol nagyon jó. A fiam is nehezen böfizett, nálunk ezek váltak be: szopizás közben a feje magasabban volt mint a lábacskái, félig "ült" evés közben. Nappal sokszor volt puma a fán-pózban az alkaromon, miközben a hátát simiztem, ilyenkor hatalmas böfik-pukik távoztak (hasal a karodon, buksija a könyökhajlatodban, kezei-lábai lelógnak). Ezt közvetlen evés után ne csináld, mert sugárhányás lesz a vége. Úgy böfiztettem, hogy simogattam finoman a hátacskáját, néha nagyon nagyon óvatosan ütögettem, vagy a popóját paskoltam, de csak icipicit. Előbb-utóbb távozott a böfi.
2008. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, próbálj meg szünetet tartani, az etetés közben!

Az én babám is gyorsan mohon eszik a cumis üvegből a tápszert volt úgy hogy 5 perc alatt 120 ml-t megevett!

Akár hogy is sír kiveszem a szájából többször és kicsit meg büfiztetem, vagy csak hagyom normálisan levegőt venni! Kezd már hozzászokni, mostmár kevesebbet sír és rájött hogy ez jó neki!

2008. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kamillateát főzz és adj étkezések előtt (cukor nélkül) mi is kipróbáltuk az infacolt és az espumisant mert ugyanez a problémánk volt. Nekünk a kamillatea bejött arról nem beszélve hogy olcsóbb is

11 hetes Kislány anyukája

2008. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!