Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a legnagyobb vágyam, a baba megérkezése után majdnem állandó szorongás az életem, hogy vajon minden rendben van-e vele, nincs- e betegsége, stb?

Figyelt kérdés
Tudom, megszállottságnak tűnik, de mindig aggódom valamiért, a születése óta (amikor antibiotikumot kapott), pedig azóta még nem volt baja, lassan 8 hónapos.
2010. jan. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Uhh, én is így vagyok vele. Minden pillanatom szorongás,annyira aggódom. Még nem voltam nélküle 20 percnél tovább, akkor is a férjem vigyázott rá, és abba a 20 percbe tiszta ideg voltam. Másra képtelen lennék rá bízni.

Nálunk még semmi betegség nem volt, de egy köhögés után tiszta ideg vagyok. Tudom, hogy beteges, de nem tudok mit csinálni. Imádom a kislányom.

6 hós kiscsaj anyukája

2010. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak te vagy vele így!
2010. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csajok nem jó, hogy így élitek a mindennapjaitok... Én is imádom a gyerekem, egy tünemény, és meghalnék érte, de azért muszáj időnként kikapcsolódni is. Én például rábízom időnként a páromra, és elmegyek csatangolni. Tesco, Lidl, Müller, C&A... persze ott is a gyereknek nézek dolgokat, de akkor is kell egy kis egyedüllét. Én is állandóan rajta gondolkodok ilyenkor, de az apja az apja, ha a gyereknek gondja van, ő is el kell, hogy tudja látni. Próbáljátok ki, ennyi szabadidő mindenkinek jár, és ettől még nem leszel rossz anya!

Banyuci

2010. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek az utolsó válaszolóval.

Magatokban kell rendet rakni,még ha nehéz is.

A gyerkőcnek "kell" beleszokni,alkalmazkodni a család életéhez és nem fordítva.

Az,hogy nem hagyjátok a gyereket senkire(max.apa)akiben megbíztok,az sztem nem lesz szerencsés a későbbiekben,mert a gyerkőc nem fog megbízni másban,és ha ne adj isten valamiért nem mehet veled,akkor jobban meg fogja sínyleni,hogy anya nincs vele,mintha néha vigyáz rá a pl.nagyi .

Természetesen az a dolgunk,hogy otthon legyünk a picikkel,de nekünk is kell néha gyerek nélkül lenni mondjuk,csak a párunkkal vacsizni v. moziba menni néha napján.

2010. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, én is így voltam vele, meg szerintem mindenki.

Egy természetes aggódás oké, de ne vidd túlzásba, mert megkeseríted a mindennapjaitokat. A lényeg, hogy legbelül úgy is tudod, hogy minden rendben lesz. ;) És tuti, hogy így lesz!!!!!

2010. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!