Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónaposan ehet már a...

16 hónaposan ehet már a gyerkőc pl. bazsalikommal, oregánóval, majorannával (persze mértékkel adagolva) fűszerezett ennivalót?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Szerintem sok múlik azon, hogy eddig miket kapott, mert ha mondjuk nem is sóztál, akkor inkább azt érdemes bevezetni...

Én elég fűszeresen főzök (mi így szeretjük), a lányom meg viszonylag korán rámutogatott a mi tányérunkra, hogy akkor ő olyat eszik, és hagyjam már a pempőkkel, én meg nem főzök a családnak azért "ízetlenül", hogy neki jó legyen, a végső cél úgyis az, hogy azt egye, amit mi, így viszonylag korán kezdte, szerintem egy évesen talán.

Amiket említettél, azok amúgy is "lájtosabbak", nyugodtan adhatod neki, persze ha nem ízlik, akkor kerülnöd kell még egy ideig, aztán lehet újra próbálni...

Jó étvágyat! :o)

2010. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezekkel a fűszerekkel már a 10 hónapos bab ételeit is fűszerezheted. A fűszerek mellett eleve kevesebb sót használunk, mer így is ízletes lesz az étel. Nézd csak meg a boltban kapható bolognaikat, mindben van zöldfűszer. Sőtt, még sokszor fokhagyma is...
2010. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sőt..:(
2010. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!