Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyan nöt akit a...

Ismertek olyan nöt akit a babája megszületése utáni idöszak /nemalvás hossszú idön keresztül vagy az állandó készültség stb. -/úgy megviselt hogy valamilyen betegsége lett? Pl. gyomorfekély, vagy idegi alapon

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 07:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

Ilyet csak akkor tudok elképzelni, ha a baba, kisgyerek súlyos beteg, esetleg több gyerek van, akik a betegségük miatt 0-24 órás felügyeletre szorulnak.

2014. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
miért nem tudsz ilyet elképzelni?az én gyerekem éjjel kb 30szor kel soha nem alszok éjjel 2-3 óránál többet 1 éve.szerinted ez milyen hatással van az emberi szervezetre?egyébként sz én gyerekem nem beteg de 0-24 órás foglalkozást igényel.mert nem játszik egyedül.ha hagyom sirni akkor akár órákon keresztül is tombol.tehát egész nap foglalkozok vele és éjjel is segitségem nincs.nappal 3 szor 20 percet alszik addig kb wcre tudok elmenni és ennyi
2014. szept. 11. 07:17
 3/26 anonim ***** válasza:

Van három gyermekem, sokszor voltak együtt betegek.


Láz,hasmenés, hányás, bárányhimlő, influenza,szinte mindig rengeteg éjszakázással jár.De kibírható.


Esetleg szedj vitaminokat,kérj segítséget!


1.voltam.

2014. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igen próbálkozok adtam már fel hirdetést de semmi.rokonok nincsenek a közelben.azért tettem fel a kérdést mert mostanában állandóan fáj a gyomrom
2014. szept. 11. 07:41
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem tudtok elutazni pl. nagyszülőkhöz?
2014. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nem élnek már.szülök dolgoznak
2014. szept. 11. 07:54
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

100% hogy van ilyen ember! Szerintem nem is kevesen!

Csak ugye akinek van egy nyugodt, jó babája az hülyén nézd rád, hogy most mit is akarsz ezzel mondani..

De én megértem! Ugyanilyen a 10 hónaposom, tényleg mindenhova vinnem kell, mert hatalmas könnyekkel ordít.. a végtelenségig (már leteszteltem)

Szóval a magam részéről: korábban inzulinrezisztenciám volt, amelyhez szigorú diéta kell, hogy ne válljon cukorbetegséggé. Mióta szültem nálam egészségtelenebbül táplálkozó nincsen.. napok óta 3-4 kor ebédelek, akkor tudok nyugodtan leülni és enni. Addig túrórudin, meg ilyen szrkon élek..

A nem alvás sem jó, sem az idegrendszernek, sem az immunrendszernek.

Szerintem a nőket nagyon erősre gyártották :))) De vannak olyan helyzetek, amikor tényleg kikészül az anya.

Egyik ismerősömnek annyira hasfájós, nem alvós volt a babája, hogy elájult a nemalvástól és nagyon beverte a fejét. Azóta amúgy jól van.

Kitartást, tudom, hogy nehéz..

2014. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Próbáld átgondolni, hogyan éltek. Van-e napirend? Mennyit vagytok friss levegőn?


Férjedről nem írtál...

2014. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
van napirend naponta 3 óránként 25 percet alszik.de az elalvás egy kinzással ér fel.amikor lerakom és elalszok na ö pont akkor fel is ébred.szoktunk sokat kint lenni sétálni de gyülöli a babakocsit kirugja magát belöle.férjem nem segit,kemény melója van.de ahogy jobb lesz a helyzet elválok töle.itt van a szomszédban az anyja ö az egyetlen rokonunk itt és nyugdijas férje meghalt.soha semmit nem segitett talán idáig 3 szor sétált vele fél órát és a férjem nem szól neki.régen kértem hogy segitsen azt mondta nem ér rá most mosogat meg temetöbe megy stb....nem érdekli.de most nagyobb gondom van a gyerekkel mint biróságra futkosni a férjemmel.
2014. szept. 11. 08:11
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pajzsmirigyemmel lett gond, kivizsgáltak és csak a folyamatos túlterheltség az ok. Nekem sem egyszerű eset a babám, én sem aludtam 3 óránál többet egyhuzamban mióta megszületett. Ami nekem segít, hogy sokfelé járkálunk és azt élvezi, plusz én is kikapcsolódom, és ha eszek vagy valamit gyorsan kell csinálnom akkor berakok neki egy mesét, bár lelkifurdalásom van miatta, de így könnyebb életben maradnom, és nyugodtan játszok utána vele.
2014. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!