Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Textil vagy a lemosható előke?

Textil vagy a lemosható előke?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást, és úgy veszem észre 1 kaja, 1 textilelőke. Próbáltam a műanyagot is, akkor meg a ruhácskája gallérja lett almás.
2010. jan. 19. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én lemoshatót használok. Van úgy, hogy minden evés után öltözünk, most 1 éves:)
2010. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én semmi képen nem használnék textil előkét! Semmi értelme, egyáltalán nem praktikus. A műanyag lemosható előkék a legjobbak. Van jó nagy méretben, kötni kell a nyakán vagy tépőzáras-én ezt szeretem. Csak letörlöm és kész. A textilt meg áztatni, mosni, ki sem jön belőle...nem is értem minek gyártanak ilyet...
2010. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A textil nem ér semmit, a műanyag megy merev, a lányom meg elég izgága, nem szereti.

Így oldottam meg:

Műanyag szatyorból kivágtam a kezének és fejének a helyet, hátul hosszában felvágtam, így elölről lehet ráadni a gyerekre. A füleket levágtam, kétoldalas ragasztóval a hátára ragasztottam megkötőnek.

Először ezt adom rá, aztán a nyakába az előkét olyat, ami alul nylon, felül frottír, mert ez a legértelmesebb.

Na így lehet próbálkozni az önálló kanalazással.

Ja, az alját érdemes a szatyornak visszahajtani, hogy zsebként felfogja a lehulló ételt.

A legolcsóbb megoldás. És erre a szatyorra tehetsz textil előkét is, nem baj, ha átázik.

2010. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én textilt használtam 6-10 hónapos kora között, nekünk bevált. Nem túl izgága a fiam, szépen eszik, talán ezért. Hát igen, sűrűn kellett mosni az előkéket.

Most viszont, hogy darabosat eszik, amit a kezébe adok, áttértem a műanyagra, aminek az alján egy vályú van, oda esnek a gigantikus méretű morzsák. Én ezt csak lovagi páncélnak hívom, olyan merev :-)

2010. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Műanyagból nem csak a merev van, hanem puhább is, az jó. Én a tescoban vettem, kb 1000 Ft.

A textil jó, csak áztathatsz/moshatsz éjjel-nappal, és általában kicsik is.

A merev műanyag nem volt jó nekünk, mert elég kicsi a nyaka, és folyton zavarta a gyereket.

Ez a lágy műanyag viszont szuper, tépőzáras a nyakánál, és jó nagy, egész lábig betakarja. Ja, és zsebes, nálunk simán tisztán jön ki alóla a fiam levesevés után is.

2010. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen ikeás van,nagyon jó.

2010. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Saját babám még nincs, de mivel szeretek varrni, valószínűleg maradok a textilnél.

Én ilyesmiket varrtam, igaz eddig elajándékoztam őket:

[link]


Nagyon gyorsan megvan, és sokkal olcsóbban jön ki, mintha megvenném.

2011. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!