Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos körüli hozzátáplált...

5 hónapos körüli hozzátáplált babák anyukái! Ha a babátok átalussza az éjszakát (7-8 körül ébred), hogy alakulnak az evések?

Figyelt kérdés
Hányszor, és miket eszik egy nap?
2014. szept. 17. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kicsim 4 hónapos és 1 hetes. Este 9-kor eszik és reggel 6-kor legközelebb.


Ő még nagyon betartja a 3 óránkénti evést, mindig onnan számolom a 3 órát, amikor reggel eszik először.


Délelőtt őszibarackot kap, egyébként pedig tápszert iszik.


Másnap délelőtt pedig tejpépet kap. Tehát egyik nap gyümölcs, másik nap tejpép.


Főzeléket még nem adtam neki.


A védőnő szerint már lehetne azt csinálnom, hogy délelőtt két tápozás között eszik gyümölcsöt, és délután kap tejpépet, de én még soknak találom ezt. Majd kb. 5 hónaposan elkezdem bevezetni, ahogyan a védőnő mondta.

2014. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiam 5 honapos lesz jovo heten. Tapszeres, reggel 6 kor ebred akkor kap tapszert, majd 9 kor gyumit, 12 kor mar ordit, hogy nagyon ehes, akkor megint kap tapszert...3 orakor elkezdtem vele kostoltatni a fozelekeket, majd 6 kor megint tapszer, es lefekves elott ugyancsak tapszer.

O meg mindig betartja nappal a 3 orankenti etkezest :) Ejszakat vegig alussza

2014. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én fiam is 5 hónapos, reggel 7-fél 8 körül kel, akkor tápszer, 10 körül tejpép, 13.00-körül kis főzelék +tápszer, 16.00-körül attól függ mennyi főzeléket evett, ha csak egy kicsit akkor gyümölcs+keksz, ha sokat akkor tápszer, este 7-kor fürdés, tápszer és fél8-8 körül alvás...
2014. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kerdezo babaja tapszeres?
2014. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, anyatejes, de 4 hónapis kora óta próbálkozunk a hozzátáplálással, mert nagyon lassan gyarapodott.
2014. szept. 18. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!