Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Előd nevet hogyan lehet...

Az Előd nevet hogyan lehet becézni?

Figyelt kérdés

Szoktuk mondani hogy Elődke; de pl. azt hogy "Eli" nagyon nem szeretném, mert lányos -szerintem.

Hallott valaki esetleg más becézéséről ennek a névnek? Köszönöm!



2014. okt. 2. 18:13
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Ős... :-D
2014. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj becézni, esetleg találjatok ki más becenevet.
2014. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem kicsit kacifántosan de ki lehet találni pl Eldi, Elcsi
2014. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi pici korában néha a Dödő becenevet használtuk:) de amúgy nem szoktuk becézni
2014. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem kell becézni. mi az Adrián nevet választottuk, Adri a becézése. néha így nevezem de nem szoktuk és nem azért mert női becenév (is), mert a Gábor-Gabriella is ilyen a Gabi vagy a Viktor-Viktória a Viki, Olivér-Olivía Oli, tehát nem a lány név jut róla eszembe. ez is egy olyan név amit nem kell becézni, mint pl.: Máté, Márk, Dávid...stb.
2014. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden válasz hasznos volt; értékeltem is őket! A Dödő is tetszik; de arra nem is gondoltam hogy pl. a Márk , Máté is "becézhetetlen", pedig van is ilyen ismerősünk; és ott még sincs becézési kényszerem :-) Köszönöm :-)
2014. okt. 3. 08:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a Dödőt, tényleg csak kiskorban ajánlom :)

Egyébként tényleg nem kell túlbecézni, mint írtam mi sem szoktuk. A másik fiunk Botond, őt Botizhatnánk, de őt sem becézzük.

Inkább használom a kicsim, édesem, drágám kifejezéseket, ha már becézhetnékem van :)

2014. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5válaszoló vagyok.

igaza van az utolsónak, a fiamat ha becézem akkor pocok, vagy pocak vagy miki majom (sokszor olyan hangot ad ki, már mikor szülés után megkaptam már akkor is, azóta ő a kis miki majom a családban :D )

2014. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dorothy000 válasza:
100%
Lődi :D
2017. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elő, Eli, Lődi.
2017. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!