Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bevált módszered van...

Milyen bevált módszered van örökmozgó babád megetetésére? Az enyémet képtelenség lefogni, nemhogy rendesen megetetni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából jó módszert én sem tudok, de az biztos, hogy a lefogás még csak rontana a helyzeten! Bár gondolom nem szó szerint érted a "lefogást"! Nálunk is tiszta kaja minden amikor eszünk. Utána öltözés és takarítás!!
2010. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány hónapos a pici?

Mást nem, ha éhes, és enne is csak nem marad egy helyben kövesd, és úgy add a hamit neki.

2010. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
etetőszék :)
2010. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Erre találták ki az etetőszéket.
2010. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!Az én bevált módszerem az,hogy arra a kis időre bekapcsolom a tévét,zene-vagy mesecsatornát hallgatunk közben.A kisfiam egészen 8 hónapos koráig szépen evett az etetőszékben üldögélve,aztán egyszer csak elkezdődtek a problémák.Próbáltam énekelni,mondókázni,játékokat vittem neki,hogy eltereljem a figyelmét,de nem használt.A végén már 1-1,5 órát szenvedtünk,ő sírt és meg persze ideges voltam,hogy miért nem eszik.

Utána jött az ötlet és bevált!

Ez nem tűnhet egy túl ideális megoldásnak a baba szempontjából,de érdemes megpróbálni.

2010. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy időben én is tévé előtt etettem a babámat. Annyira nézte, észre sem vette, hogy közben megebédelt. Az etetőszékben csak csapkodni tud, mászkálni nem.
2010. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisebb korban hordozó, nagyobb korban etetőszék.
2010. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom reklámkatalógusokat nézegetett evés közben. Legalább jók voltak valamire, ha már minden nap teletömik vele a postaládát. Ha nem kötöttem le a figyelmét, nem lehetett megetetni. A védőnő mondta is, hogy ez milyen rossz szokás. Ha nem eszik, ne adjak neki, majd a következő etetésnél bepótolja. Ja, persze. De kb. 1,5 éves korára ez elmúlt magától, most már szépen lehet etetni, sőt villával eszik egyedül is. Az a legjobb, ha egyedül ehet, akkor szinte bármit hajlandó megenni.
2010. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7 hónapos múlt a lányom, és igen, van etetőszékünk, de ha abban etetem akkor az etetőszékre több étel kerül mint a kis szájába :( most úgy sikerült egy pár falatot megetetni vele, hogy a számítógép előtt ülünk, az ölemben tartom, szorosan fogom és valamilyen gyerekdalt hallgatunk. Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 22. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Pihenőszék, ami hintázik is (FP)


Lök egyet hátra, vigyorog, közel ér, hamm bekap :D Sokáig tart, de élvezi és játszunk is. Mellette éneklek neki, a dallamra rúgja magát.

Egyébként egy duracell nyuszi, úgyhogy más nem válna be.


7 hónapos

2010. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!