Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Pampers...

Mi a különbség a Pampers Prenium Care (fehér csomagolás) és a Pampers New baby dry vagy Active baby dry (zöld csomagolás között)? Újszülöttnek melyiket kell venni? És 2-5 kg vagy 3-6 kg al érdemes indulni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

1-es méretet vegyél először, bőven elég (2-5 kg). Igazából semmi különbség, amit mondanak a fehér Pampersről, az mind csak reklámfogás. Drágább, mint az Actív baby, de nem jobb!

Nyugodtan vehetsz Pampers New Baby Newborn pelenkát, nem jobb a Premium Care. Én mind a kettőt próbáltam, tökéletes volt az olcsóbb Pampers.

Premium Care pelenkán ráadásul volt egy csík, ami elszíneződik, ha tele a pelenka és ki kell cserélni. Na, elszíneződött, levettem a gyerekről és alig volt benne pisi. Ezt is csak azért csinálták, hogy gyorsabban fogyjon, többet vegyél belőle.

Amit ne vegyél, az a Pampers Sleep&Play.

2014. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Margit84 ***** válasza:

Nemrég nézegettem pelenka teszteket, és elgondolkodtat amit a Pampers-ről írnak. Másolom a linket, hogy mindenki el tudja dönteni magának :) Remélem segít!


[link]

2014. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, igen elgondolkodtató, amit a Pampersről írnak a tesztben, ezt már én is olvastam, nem is sűrűn veszünk Pamperst, a fehéret is apa vette ( jót akart:)), zöldet meg kaptam. Egyébként Libero párti vagyok, 3 gyerekem van, mindig a Liberot tartottam előnyben, de nekem az üzletek sajátmárkás pelenkái is bejöttek.

Újszülöttnek mind a 3 gyerekem Liberot kapott, mikor még volt Huggies, akkor azt is szerettem.

2014. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi most a Premium Care-t használjuk, előtte volt úgy fél csomag New Baby Dry pelenkánk is. Szerintem a Premium Care 1-es mérete valamennyivel nagyobb, mint a New Baby, de egyébként nekünk mindkettő bevált. Illetve premium Care pelenkán van egy sárga csík, ami bekékül, ha van valami a pelusban. Én más különbséget nem vettem észre. Ki kell tapasztalni, nektek mi lesz a jobb. Én próbáltam a Liberot is, az sajnos nem tartott semmit. Tesómék pont fordítva jártak, nekik a Pampers nem vált be, a Libero meg igen, bár neki fia van.

Bőven elég az 1-es méret újszülöttnek, a lányom 3400 grammal született és még majdnem elveszett benne, most kezd csak igazán belenőni.

2014. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!