Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a kislányom! A lába...

7 hónapos a kislányom! A lába erősítésére rugós hintát szeretnénk használni, kaptunk adamo hintát, az használható ugy is, hogy a lábát kidugva a földhoz érve rugózzon? Nem baj ha a háta nincs megtámasztvabenne?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarod erősíteni a lábát? És ne használd máshogy a hintat, mint ahogy előírják, nagy bajt is okozhatsz vele. Ha valamilyen egészségügyi gondja van, azért erősítenéd, akkor meg az orvosi, gyógytornászi utasításokat kövesd, ne kísérletezz!
2014. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az adamo nem rugózik, nem? Max úgy használd, hogy a lábujja éppen leér, ha rugós akkor is!

A rugós hintákkal nagy károkat lehet okozni- nekem egy dévényes mondta.

7hónaposnak nem kell a lábát erősíteni szerintem, had másszon meg csinálja, amit tud, majd attól erősödik.

2014. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem van az adamohoz rugo, láttam a honlapján így használva.
2014. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezért is jól kihasználható, persze, hogy lehet, mi még nem tartunk ott, de a honlapon valami nagyon trendi nevű kisfiú is nagyon boldogan ugrál benne :-)
2014. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekunk Adamo hintank van,hozzavalo rugoval. Hasznalhato ugyis,hogy rugozzon a gyerek. Kifejezetten a laberosites celjabol. Egyreszt ezt a gyogytornasz is elmondta az Adamo hinta jotekony hatasainak evsetelesekor a honlapon. Masreszt mi jartunk Devenyre es a mi gyogytornaszunk is ajanlotta. Most 14 honapos a kislanyom,es nagyon szeret ugralni benne,amig nem allt fel,addig ot ez nem erdekelte. Szoval egyaltalan nem karos. Az Adamo a legjobb fejleszto hinta,pont a sokoldalusaga miatt.
2014. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja es nem baj hogy nincs kitamasztva a hata,mert az adamo ugy van kifejlesztve,hogy ahogy a baba elore dol,automatikusan dol a hinta a baba formajahoz igazodva. Koruloleli a babat es megtamasztja. A sulypont eloszlik a meggelelo helyekre.
2014. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Picit lassúbb a mozgástempója a babámnak, de nem fejlesztgetni , hanem segíteni szeretném ( konduktor pontosan ugy fogalmazott, hogy "semmi kóros csak ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor ... " és olvastam más anyukák véleményét akik a rugós hintát ajánlják, és még több blogon is a jótékony szerepéről. Igazából ahhoz nem kaptam információt, EDDIG , h. az adamo hinta megfelelő-e ! Köszönöm szépen a válaszokat !
2014. okt. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!