Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom jövőhéten 7 és fél...

Kislányom jövőhéten 7 és fél hónaposan kapja meg a BCG ujraoltást! Nem korai ez az időpont? Mennyi idős korig kell megkapni az ujraoltást? Mire számítsak? Fájdalom? Láz? Ha az eddigi kötelező védőoltásokra jol reagáltunk akkor erre is jol fogunk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 7 és fél hónaposan kaptuk újra. De azt mondták, hogy már 6 hónaposan meg fogja kapni, csak be kellett várni pár gyereket az orvosnál, mert több vakcina van egy csomagban.

Nekünk szerencsére nem volt még csak hőemelkedés sem, levertebb sem volt, szóval ne aggódj, minden rendben lesz. Annyi, hogy ezt most a karjába kapta, és nehezebb volt már lefogni, mint eddig. :)

2010. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hónapos korban kell ellenőrizni az oltás helyét.Ha az orvos úgy látja,újra kell oltani.Az én lányaim is 7 hónaposak voltak,amikor megkapták újra a BCG-t.Semmi probléma nem volt utána,se láz,se levertség.
2010. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi 6 hósan és 2 hetesen kaptuk újra.

Ehhez képest nem korai...

2010. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is hat hósan kaptuk pont, már előtte két hónappal mondogatták, hogy már menni kéne, de én várni akartam, szóval nem korai
2010. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 6 hónapos és pár naposan kapta. Nála sem volt semmi oltás utáni probléma, igaz egyik oltásnál se..
2010. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 éves koráig kell megkapnia. A kisfiam is 8 hónaposan kapta volna meg, de egy nátha miatt 1 hónappal később oltották. Semmi mellékhatásunk nem volt, de a dokink szerint a BCG után nem is szokott lenni.
2010. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek megnyugodtam!!!!
2010. jan. 26. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!