Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvos anyukával jól...

Gyerekorvos anyukával jól "jár" a babája?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
?
2014. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Siman lehet belole paramami, aki egy kis fogzas miatti lázat vírusos agyvelő gyulladasnak diagnosztizal....
2014. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően igen. Ismerősöm mentős orvos és a múltkor kb. ő mentette meg az unokáját, aki épp nála volt.
2014. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod ahogy a mondás tartja, cipésznek a cipője.......

Nem azt mondom, hogy rosszul jár, csak attól még nem biztos, hogy nem fogja túlaggódni, nem fog-e nem észrevenni valamit a babán stb. Szóval szerintem semmi előnyt nem jelent. Max jobban parázik majd.

2014. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első védőnőm mindenben a legrosszabbat látta, azóta neki is van gyereke, ha vele is ilyen akkor tényleg az egész életét rettegésben töltheti. Viszont ha meg tényleg van valami, akkor nyilván jól jön.
2014. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én óvónéni vagyok(bár nem ez volt a kérdés)-de néha én is érzem magamon a "nem túl jó oldalát is"
2014. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!