Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én kis fiam 8.5hónapos...

Az én kis fiam 8.5hónapos adtam neki danoninot banán izűt lehetséges hogy még korán adtam neki, mert másnap egybefolyó piros lett az arca. Vagy attol is lehet hogy egyfolytába folyik a nyála és azt elkeni az arcán és kimarja neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
voltál kint vele esetleg huzamosabb ideig ebben a hidegben? lehet csak kicsípte neki a hideg.
2010. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 5,5hósés adtam már neki de semmi baja tőle.Lehet a nyálától vagy a hidegtől piri!
2010. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább adj sima joghurtot, gyümölccsel, abban legalábbb tudod, mi van
2010. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se kellene bedőlni a reklámoknak..inkább olyat adj, amiről tudod, mi van benne..hiába mondják, hogy a Danonino gyerekeknek való...fenét! Mindenféle színezék, adalék, aroma adja a kellemes ízét, színét...amikre rengeteg baba allergiás.
2010. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól lett piros. Valószínűbb, hogy a nyálától.Ha allergiás lenne, apró piros pöttyök jönnének ki rajta. Nyugodtan adhatsz neki danoninot, gyerekeknek csinálták, sok kálcium van benne. A sima joghurt sem különb. Ekkora erővel, abba sem tudod, hogy mi van.
2010. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima joghurtban nincs (annyi) adalékanyag, mint ezekben a gyerekenke gyártott "finomsságokban". Banánt meg lehet kapni és hoozá lehet rakni, minek az a sok mű, eszik majd felnőttkorában eleget.
2010. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!