Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt esetleg valaki úgy, hogy...

Járt esetleg valaki úgy, hogy valakinek a pampers-től lett kiütése?

Figyelt kérdés
Mi liberot használunk, de gondolkodtam a váltáson, mert liberót nem mindenhol lehet kapni. Vagy maradjak annál ha az bevált?
2014. nov. 17. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak. A kisfiamnak a pamperstől lett kiütéses a feneke. A kislányomnak nem. Azóta már hadználtunk rossmanos, mülleres, dm-es palust és nem volt gond.
2014. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babámnak akkor lett nagyon kiütéses a feneke, mikor Pampers pelenkára és popsitörlőre váltottunk. Valószínűbb, hogy a popsitörlőtől volt, de nem biztos. Azóta nem próbáltam egyik gyereknél sem. Nyugodtan próbáld ki a saját márkás pelenkákat is, sokaknak az válik be!
2014. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk is, és a környezetünkben kb. még 4 ilyen babáról tudok, mindet kiütötte a Papmpers.

Valaki mondta is, hogy mi van a Papmpers-ben, ami miatt van ez a sok kiütés, de már nem emlékszem rá.

Maradj annál, ami bevált, én nem kísérletezem, mióta ez volt.

2014. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem kísérletezem! Csak ugye az olyan helyeken mint lidl, vagy aldi nincsen. Csak a hipermarketekben, de akkor megyek továbbra is a dm-be meg a rossmanba. A férjem kérdezte nem jó-e ez, mert ugye neki mindegy. De akkor majd megmondom neki igen pamperst vettem! :D :D :D :D :D
2014. nov. 17. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Lidl saját márkása kifejezetten bejött, az aldis nem, de tudom, hogy sokan meg arra esküsznek. Ha ilyen boltok vannak a közeletekben, érdemes ezeket is megpróbálni.
2014. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyósom vett aldisat de kiütéses lett a gyerek feneke. Ha jó lenne nem venném a liberot. De már eldöntöttem hogy nem váltok. Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 18. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!