Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El tudnátok magyarázni nekem,...

El tudnátok magyarázni nekem, hogy mi az a bugyipelnka és a narágpelenka?

Figyelt kérdés

Mire jó? Mikor érdemes használni? Jobb mint a hagyományos? Mit jelent az, hogy vasalt bugyipelenka?


20 hónapos a kisfiam, de én még ilyenről nem hallottam semmit...... Most láttam egy oldalon, hogy akciós, de nem tudom mi ez :-/


Bocsi ha butaságot kérdeztem.



2014. nov. 18. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A nadragpelenkat tepozarral ragasztod a bugyit fwlhuzod mint egy bugyit. A vasalt pl a pampers, tesco babay love, libero stb. A nem vasalt az vastagabb, hogy fogalmazzak, kezeletlenebb. Rosszabb minoseg, de nem feltetlenul rossz. Pomette bugyipelenkat kaptunk egyszer kiprobalasra ami nem vasalt. Nem volt vele gond de olyan nagynak tunt a csomag. Nehezen tudom elmagyarazni. Probald ki h bejon-e nektek vagy sem. 21 honapos kislany anyukaja.
2014. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
usziban szokták ráadni a babára
2014. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
bugyipelenkát ráhúzod, mint egy bugyit, nadrágpelenka tépőzáras.
2014. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

azanyámhétszentit, de ügyes ez a lepontozós legalább két észlény ... a bugyipelust márpedig az uszodákban, medencékben adják a babára (persze használhatod bármikor, csak nehézkesebb mint a tépőzáras) ... ja, és három gyerekemnek volt, és igen, usziban kapta, mert a tépőzáras lejön róla a vízben, a bugyi pedig nem ... a célja pedig, hogy ugyan már ne kakiljon a medencébe, ha nem muszáj


#2 vagyok

2014. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jaaaa, hogy a nadrágpelenka az a hagyományos bolti eldobható pelus? Upsszz.... Most jól leégettem magam :-) Ezt használjuk mi is. :-)


A bugyipelenka akkor hasonló az úszópelenkához? Aki ilyet használ, az mennyire van megelégedve vele? Mennyi nedvességet fog fel? Érdemesebb gondolom nappalra használni. Praktikus lehet a bilire szoktatáskor ugye?

2014. nov. 18. 15:26
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy egy az egyben ugyanaz lenne a bugyipelus mint az úszópelus, mert az úszóban szinte semmi betét nincsen ami felfogja a pisit. Vagy ugyanaz? Mert akkor nem túl jó.....


(Én egyébként felpontoztalak kettes:-)

2014. nov. 18. 15:29
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kettes! Amit az uszodában használnak, azt úszópelenkának nevezik. Mindegy, hogy kell ráadni. Nekem a válaszod nem volt hasznos. Ezzel ugyanis megtévesztheted a kérdezőt, akinek fingja sincs, hogy mi a bugyipelenka.
2014. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
kedves 7-es azért, mert te úszópelenka néven veszed meg drágábban a bugyipelenkát, attól még ugyanarról a pelenkáról beszélünk
2014. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van külön uszodába való pelenka és bugyipelenka.

A bugyipelenkát én kislánynak ajánlanám, nyáron, amikor csak egy kis ruha van rajta, vagy kisfiúnak egy szál pólóhoz. Az nem csúszik le róla, nem kell, hogy a body is tartsa.

Szerintem mindennapi használatra ez drága, az én lányomnak pl. mindig elszorította a derekát.

2014. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi használjuk mindkettőt, én szeretem nagyon a bugyipelenkát is (ami korántsem azonos az úszópelussal, volt olyanunk is nyáron, de az egy teljesen más anyagú és vastagságú pelenkatípus!), könnyű a lányomra ráadni, elég sok pisit elbír, sőt még kakabaleset sem volt vele. Egyetlen hátránya, hogy irtó drága, 100Ft körüli a darabára, nekem ez rettentően sok, mert a sima pelust 50-60ft/db áron veszem, így bugyipelenkát csak akcióban és/vagy kuponnal vásárolok, és csak akkor használom, amikor ezt sokkal könnyebb feltenni a másfél évesemre.
2014. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!