Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fözöl 8-9 hos babad mellett...

Fözöl 8-9 hos babad mellett minden nap? Olyankor ö mit csinal?

Figyelt kérdés
azert kerdem mert nekem ez nagyon nehez most mindent megeszik amit talal (cipö,viragföld)es mindenhova beveri a fejet felall de ha nem allok mellette azonnal hatra esik es nagyon beveri a fejet.Keptelenseg mellette valamit csinalni(jarokaban nem marad el)ezert erdekel ti hogy oldjatok meg?
2014. nov. 18. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én főzök minden nap. Mivel a kicsi csak 8 hónapos, így mindig alszik ebéd után. Amikor alszik, akkor főzök, mosok, takarítok. Nincs olyan nap, hogy nem aludjon, hiszen ilyen kicsiknek kell a délutáni alvás.
2014. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindennap főzök. 9 hónapos már önállóan jár, nagyon ritka h elesik így igazából nem kell mellette lennem, csak nehéz mert odajön és félek h vmi forró rácsöppen, ha jó napunk van akkor megtudom csinálni mikor ketten vagyunk itthon, de a legtöbbször akkor csinálom mikor a párom hazaért és akkor ő játszik vele én meg megcsinálom a kaját.
2014. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most térek vissza a mindennapos főzésre, mert az apja másnapos kaja helyett pizzát rendel és a fiam is azt eszi már, amit mi. Ő a földön van és rálátok a konyhából. Elpakoltam mindent, amiben meg tudna kapaszkodni, az alsó polcokra a játékai költöztek (ömlesztve) és egyelőre nem tud állni, járni még, viszont négykézláb a konnektor és a papucsok között dilemmázik, hogy melyik irányba gyorsuljon be. Volt már, hogy autós ulésben találta magát bekötve ameddig befejeztem a mosogatást, meg alszik is napözben 2-3 órát, úgy lett szoktatva, hogy reggeli után alvás, ebéd után alvás, nincs vita. Egyébként este 9 körül, amikor csend lesz, bontom az aznapi barikádokat én is és délelőtt kezdődik elölről minden.
2014. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* 8 hónapos
2014. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!