Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Ariel...

Mi a véleményetek az Ariel névről?

Figyelt kérdés
Milyen ember jut eszetekbe róla?
2014. nov. 20. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Én is tudom, hogy férfi név, de sajnos a Disney Kis hableánya túlságosan népszerű ahhoz, hogy szegényt ne csúfolják. Veszélyes lehet, esetleg identitászavart okozhat, ha sokat piszkálják ezzel.
2014. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ariel Saron.
2014. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ismerek Arielt, állítása szerint soha nem csúfolták a kis hableánnyal, találtak mást, amivel lehetett.

Nekem nincs bajom a névvel, de nem adnám, mert nálam más a befutó.

2014. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ariel. Patyolattisztaság!


(Nagyon durva, ha ez ráadásul fiúnév.)

2014. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ismerek Ariel-t, rendes srác. Senki sem csúolta a neve miatt, de szerintem is elég nőies, nem adnám a gyerekemnek.
2014. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Már akartam írni, hogy szerintem szép név, és egy gyönyörű kislány jelenik meg előttem a név hallatán. Aztán írod, hogy fiúnév .... Így már nem tetszik, nem adnám a gyermekemnek.

Készülj fel, hogy sokat kell majd magyarázkodnod. Kislányom Villő, Őt is sokan fiúnak hiszik. Egy példa a mi életünkből: Pici baba korában, full rózsaszínben. Nénike kérdezi hogy hívják. Mondom Villő. Visszakérdez. Megismétlem. Erre értetlenkedve: Értem én, hogy ma már mindent lehet, de miért öltöztet egy kisfiút lánynak? Mondom neki, hogy Ő nem kisfiú, hanem kislány. Végképp nem értett semmit. Mit szólt volna az Arielhez? :)

2014. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, biztos nem adnám a fiamnak....
2014. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A Villő szép név, én eredetileg amúgy a Ville nevet akartam, de az nem anyakönyvezhető Magyarországon... habár van esélyünk hogy nem itt fog megszületni a gyerek, szóval akkor Ville lesz. Ha itt születik akkor Ariel. :) Ami még tetszik az a Virgil, de a vezetéknevemmel nem hangzik jól.
2014. nov. 20. 23:13
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik maga a név, de pont azért nem adnám, mert szerintem sokaknak nem egyértelmű, hogy ffi vagy női név. A kis hableány eléggé közrejátszik ebben, meg a mosópor is ugye inkább női dolog, mint férfi. De ha külföldön éltek, ott lehet más a megítélése, akkor nem gáz.
2014. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha elképzelek egy Ariel nevű férfit, akkor egy hullámosra ondolált, szőrtelenített szépfiú jut eszembe, de méginkább egy masszív b.zeráns.
2014. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!