Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti már téli overált adtok a...

Ti már téli overált adtok a babára?

Figyelt kérdés
Mi nekünk szőrös kis kabi van meg harisnya, vastag polár naci. Én vagyok a dili vagy az anyukák öltöztetik túl?
2014. nov. 22. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még én sem adtam rá az overallt. Azért nem is volt még hideg (legalább is nálunk).
2014. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
én overált adok rá 1 éves, de azért mert ezt pik pak letudom venni róla. Most harisnya, bady, vékonyabb pulcsi van alatta, télen nadrágot és vastag pulcsit fogok az overál alá adni. 1 éves.
2014. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy vékonyabb átmeneti overálja, azt szoktam ráadni, télit eddig egyszer adtam, korán reggelről kellett mennünk valahova, és tényleg csípős idő volt aznap.
2014. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4 honapos. az itthoni oltozetre kap egy zoknit pluszba, van egy polar vastag kapusznis overalja es még erre egy vastag takaro. telen (0 fok vagy az alatt) még kap.bundazsakot es ugy a takaro....ennel tobb ruhaba nem fer a babakocsiba.
2014. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5 hónapos, még nem a téli overált adom rá, mert akkor mit adok rá télen.
2014. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor csak itt Debrecenbe divat. Látom, hogy adják rá, Én már attól leizzadok. Mi egy vékony nadrágot egy vastag bélelt naci, atléta, két hosszú ujju body, polo, és a kabát. Sapi takaró és mehetünk. Azért kérdem, mert kenguruba szeretném vinni.
2014. nov. 22. 18:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos. Eddig kétszer adtam rá az overállt amikor hideg ködös nyirkos idő volt. Most adok rá egy vastag harisnyát, egy vastagabb nadrágot, rövid ujjú body + vékony pulcsi, vagy hosszú ujjú body + póló, kardigán, téli vastag kabát, sapka és sál :-)
2014. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pesten is divat. Múlt heten egy bevásárló központban láttam egy üvöltő babát, az anyukája overálba tolta a22-23fok melegbe.......persze ő nem nagykabátban volt.
2014. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2 napja overált adok rá, mert 0 fok körül van már, csúnya az idő és meg is van fázva a kislányom. Eddig én is kabát vastag nadrágot adtam rá, de őszintén már én is fázom kint. Juj én is láttam múltkor a Tescoban egy szegény kisfiút akin overál volt és sapka, bent. Sajnáltam.
2014. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azért overál és overál között nagy különbség lehet. Az én gyerekemnek van egy farmer overálja vékony béléssel és egy dzsekis durván bélelt. Most a farmer overált adom rá, alá meg harisnya, body, pulcsi. Hidegebb időben meg majd a vastag, vízhatlan overált.

Amúgy én csak az overált érzem jónak, mert bármilyen kabátot adok rá, egyből kilátszik a dereka, felcsúszik rajta. De lehet csak az én gyerekem testfelépítése ilyen.

2014. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!