Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mosod a babád fogait? (...

Mivel mosod a babád fogait? ( fogkrém, vízre gondolok, akiknek pár foguk van még csak)

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nenedent babafogkrémmel és vízzel persze.


[link]

2014. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom ezt szereti, mióta 2 foga lett, azóta erre rakunk egy jelzésértékű mennyiségú babafogkrémet, és akkor ezzel "mossa". Ha meg tudja már fogni a baba, akkor szívesen rágcsálja meg tologatja a szájában saját magának.

Rágókaként nem merem adni neki, mert szerintem túl kicsi, hogy egyedül hagyhassam vele, azért lehet le tudná nyomni a torkán, mert elég puha.

Este a kádban fürdés közben mos fogat, akkor figyelem végig minden másodpercben.

2014. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, lemaradt a link:

[link]

2014. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dm-be vettem a Nenedentet! Azzal mossuk neki. :)
2014. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nenedentet használunk mi is a kicsinek, és ujjra húzható szilikonos fogkefét. Fogmosás után kimosom, és újra átdörzsölöm a fogait, ezzel összeszedem a szájában maradt fogkrémet.
2014. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmex gyerekfogkefe és fogkrém.
2014. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekunk a gyerekorvos azt mondta, eleg csak akkor mosni ha mar minden foga kijott.
2014. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nenedent amíg csak pár foga volt, amikor a zöme már kijött akkor signal 2-6 évesre váltottunk.
2014. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mi is nenedentet hasznalunk! En is utana tobbszor bevizezem a kefet es ugy mosom ki a maradek fogkremet a szajabol..

Azert kerdeztem mert tobb ismerosom is csak sima vizzel mossa a babaja fogait.

2014. nov. 28. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!