Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, kiknek babáájuk...

Anyukák, kiknek babáájuk nagyon sokat forgolódik éjszaka, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Babám, 13 hós, éjszakánkén nagyon sokat forgolódik, minden oldalra. Van, hogy arra ébred fel, hogy dobálja magát. Mitől lehet ez?

Egy ideig nagyonszépen alszik, sokszorészre sem veszem,hogy mellettem van, de mikor eljön az a bizonyos időszak (éjjel 1 körül), elkezd forgoldni. Van,hogy elég ha megsimogatom vagy megpaskolom popóját, de van,hogy fel kell vennem és megnyugtatni és elaltatni. Aztán ezt megcsinálja 4 körül is. Biztos,hogy nem éhség miatt csinálja, mert azt másképp jelzi ha éhes. 3 hóskora óta csak hajnali 5 körül kel enni, de volt,hogy 4kor kért, de fél 7 is volt belőle.

Van valakinek tapasztalata? Segytett valami a megoldáson?


2014. dec. 8. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor a kisfiam nyugtalanul alszik, útban van egy újabb fogacska. Most 20 hónapos. Egyébként elég jól alszik, most már a saját szobájában, de sokáig velünk aludt. Időszakosan romlott egy picit az alvása /időről-időre sokat hánykolódott, felsírt/, és olyankor 1-2 hét múlva ki is bújt egy új fog. Most pl. megint rosszul alszik, sokszor már éjfélkor átjön a szülői ágyba, így tegnap benéztem a szájába, és mit látok: kint van a szemfoga hegye. Ez az oka. Úgyhogy most egy-két hétig megint számítok éjszakai kelésekre. Lehet, hogy Nálatok is ez van.
2014. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is az jutott eszembe,hogy fogacska lenne bűnös. Elég sok bújt ki egyszerre.
2014. dec. 8. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogra tippelnék én is, vagy esetleg a szoba hőmérséklete nem megfelelő neki? Nálunk akkor alszik nyugtalanabbul, ha melegebb van, mint amit megszokott. Meg persze amikor jön a foga, most is (16 hós) éjjel 20 percenként fent volt...
2014. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
panelban lakunk,így a hőmérséklet mindig egyforma. Nem szereti a meleget, így odafigyelek arra.
2014. dec. 8. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A foga sztem is.Én lányom is mozgolódik akkor, egyébként meg nyom 8 órát moccanás nélkül
2014. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a lányom ugyanilyen volt ennyi idősen, köze nem volt a fogához,a kajához. Alapban ilyen 😊 most múlt 4 és most is ilyen éjjel...egyébként kiegyensúlyozott,egészséges kislány 😊
2014. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!