Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem sajnáljátok azokat a...

Ti nem sajnáljátok azokat a babákat akik mindenfélébe beöltöztetik babájukat és fotósorozatot csinálnak, csináltatnak vele?

Figyelt kérdés

Gondolok itt most a jelenlegi Mikulás akcióra. Millió értelmesnek hitt ismerősöm újszülöttjét, pár hós babáját és éveseit beöltöztették mikulás jelmezbe és így rakosgatták felőket facera. És jöttek akommentek,hogy de cuki, meg aranyos meg ilyenek. Már egy idő után sok volt látni ezeket.

Engem már néha kibirítot az ilyesmi. Nemgondolnak bele,hogy az a baba egyszer felnő? Mit fog szólni hozzá?


2014. dec. 10. 20:10
 1/6 anonim válasza:
100%
Amíg nem kínos a fotó addig jó :) Én legalábbis szeretem visszanézni a rólam készült mókás képeket. Ami nem elfogadható az a smink és a hajlakk... néhány szülő valóban túlmegy minden határon.
2014. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam.14 hónapos. Tavaly egy kis mikulasos rugdalózót kapott, idén egy mikulasos kezes-lábast. Nem hiszem, hogy baj lenne. Kényelmes neki, 100% pamut, és aranyos benne. Nem hiszem, hogy szégyellni fogja. Én sem szégyellem hogy voltam bohóc, Piroska, indián stb farsangkor vagy angyalka a karácsonyi műsorban stb.
2014. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam ilyen fotót tevaly sem,most sem,de szerintem van olyan baba aki annyira édi benne hogy elolvadok a cukiságától:D
2014. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezen ki fog akadni a mostani baba nagy korában, hogy Mikulásnak, vagy angyalkának vagy rénszarvasnak, vagy mit tudom én minek öltöztették ... tényleg cukik a babák ilyen ruhákban. Olyan képet is láttam már a face-en, hogy "De jó, Pistike megtanult bilibe kakilni" és a képen épp a bilibe kakil Pistike.. Na ezért, lehet hogy ki fogja osztani a szüleit ha felnő. :) Vannak határok.. nálam a cuki jelmezes babák nem ütik ki a biztosítékot.
2014. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sajnálom :D Azokat a babákat sajnálom, akik hányatott sorsúak, nem szeretik őket, stb. Néhány fotósorozat egyetlen gyerkőcnek se ártott még meg :D

Nyilván ez most divat, mi családi képeket csináltatunk, mint minden évben, de nekem ezek a fotósorozatok is tetszenek, aranyosak.

2014. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben semmi kínos vagy problémás nincs ha az adott fotó önmagában nem kínos (nem ábrázol meztelenséget stb...). Ha igényes, akkor ez teljesen jó.
2014. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!