Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon végre terhes vagyok?

Vajon végre terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A férjemmel megléptük az első lépést a családalapítás felé.Már régóta vágyom egy kisbabára. A fogamzástól számított 9. napon olyan érzésem volt mint ha méhem nehéz lenne és ahogy bicikliztem (mert azzal járok dolgozni)a bökkenőknél le akarna szakadni.Pici görcsök is voltak, és talán egy kis pecsételővérzést is észrevettem ezen a napon, de minimálisat.Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 11. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ebből nem lehet megmondani. Amikorra várod a következő mensid, tesztelj.
2014. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemsokára kiderül. Ez ilyenkor még akármi lehet... Drukkolok! :)
2014. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

50% az esélye, hogy igen és 50%, hogy nem. De te már úgy írod, hogy "fogamzástól számított 9. napon"- tehát volt fogamzás. :)

Ezek a tünetek bármitől lehetnek, ahogy a beágyazódástól is. Szurkoljunk, hogy úgy legyen, de, lehet megjön majd, azért erre is készülj fel!

2014. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ,és hogy szorítotok ! Majd azért írok hogy mi lett :)
2014. dec. 11. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!