Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kislányom tegnap is és...

5 hós kislányom tegnap is és ma is egész nap szopizott és most észrevettem, hogy eléggé be van horpadva a kutacsa. Baj lehet?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Tejcsi mellett adsz neki folyadékot? Tudom sokan ezért megköveznek, mert anyatej mellett nem kell folyadék én ezzel nem értek egyet. A folyadékhiánynál esik be a kutacs. Ha a babámnak be van horpadva, iszik pár korty vizet és utána helyre jön.
2014. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az jelentheti azt is,hogy ki fog száradni a pici.Nagyon oda kell erre figyelni.
2014. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs elég tejed, azért van mellen egész nap a pici! Holnap reggel vidd le a gyerekorvoshoz!
2014. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiszáradás jele lehet, de úgy tudom, fekve kell nézni, hogy be van-e horpadva, mert sok babának függőleges helyzetben mindig be van. Fő kérdés, hogy van-e elég pisis pelusa? Sztán szophatott még valamilyen növekedési ugrás, betegség, fog- vagy hasfájás, nyűgösség miatt is. De adhatsz is neki két szopi között egy kis vizet (cumiból vagy kanálból vagy gyógyszeres fecskendővel, ahogy elfogadja), abból baj nem lehet.
2014. dec. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos engem is megköveznek de az első válaszolóval értek egyet. Nekem volt rendesen tejem és szopizott is elég gyakran a kisfiam de volt, hogy csak akkor hagyta abba az üvöltést ha adtam neki pár korty vizet. Ergo szomjas volt. A kiszáradás jele lehet ha be van horpadva de én is úgy tudom, hogy fekve kell nézni mert függőleges állásban normális, hogy behorpad egy kicsit.
2014. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!