Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Képes vagy túlköltekezni, ha...

Képes vagy túlköltekezni, ha a babádnak vásárolsz ruhákat, játékokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már nem. Mivel már ő a 4. gyerkőc a családban, így vissza tudom fogni magam és nem veszek meg mindent, amit meglátok, tudom, mi az ami valóban szükséges és mi nem az. Az elsőnél még én is megvettem sok olyan dolgot, amit aztán később megbántam :))
2010. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos,van amikor azt veszem észre,hogy több tizezer forintot költöttem a kislányomra egy hónap alatt.
2010. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia


Játékból sosem elég...! :)

Még "csak" 6 hónapos a kislányom,de már majdnem egy egész nagy doboznyi játéka/rágókája van...:)

Persze nem mi vettük neki mindet,de azért tök jó,hogy ilyen sok van! :)

Most készülök neki venni tanulókutyust is! :)

Hát a mostani méretű rugijából is van vagy huszonvalahány darab..,meg egy csomó pulcsit,kardigánt,gatyát meg mindenfélét is kaptunk mellé...


Na és te?

Hogy állsz ezekkel a dolgokkal? :)

2010. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból igen,hogy nagyon sok ruhája van,és még veszek.Olyan szempontból viszont nem,hogy csak turiban vásárolok,így kb 5-6 db ruhát veszek kb 4-500 forintért.
2010. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14.11 vagyok.Mi játékot nem veszünk,mert nem érdekli.A könyvet imádja,de azt még most fogok venni neki,mert eddig kapta.Amúgy meg fakanál,távirányító,billentyűzet,kézkrémes flakon,stb a játékai.
2010. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egyrészt igen, mert imádom őket szépen öltöztetni (pláne a kislányt akit már nagyon vártunk és nagyon szerettük volna ha lány lesz :)) szóval van olyan h túllépem a keretet amit magamnak szabok..

Inkább magamnak semmit se veszek de nekik mindig egy kis vmit...

2010. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen. Sok játékot, könyvet veszek, állandóan én játszok vele, nekem is jár az ujdonság:) ruhákban visszafogom magam, a mamák viszont veszik:)
2010. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok visszafogni magamat, mert így is alig van pénzünk :(

Viszont anyukám nagy költekező, ha az unokájáról van szó, nagyon sok ruhát és játékot kapunk tőle szerencsére.

2010. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem.teljesen reálisan veszek neki ruhákat,csak azért mert valami olcsó nem veszem meg,főleg ha már van belőle jó pár.és a játékokkal is így vagyok.sok jó és értelmes játéka van,és sokat játszunk i is együtt.majd tavasszal szeretnék beruházni egy kicsit az udvarra,kinti játékokat venni,csinálni,pl homokozó,kinti hinta,játékok,lapát dömper,akkor már másfél éves lesz,így nagyon fogja értékelni.
2010. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én korábban nagyon sok rucit vettem a lányomnak, mert amúgy is ruhamániás vagyok és a nem maximált tgyásomból még király módon éltünk. azóta kapom ugye a gyedet ami egy nulla (a korábbi fizumhoz és a tgyáshoz viszonyítva) és szégyellem magam ha arra gondolok, hhogy a párom szétdolgozza magát (nemcsak miattunk, munkamániás)én meg feleslegesen költök a huszadik rucira. Egy dologból nem engedek amit a lányom nagyn szeret: a minőségi könyvekből..ajándékba is mindig azt kérünk.
2010. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!