Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt felmehet a babám...

Fogzás miatt felmehet a babám láza 39re?

Figyelt kérdés
7 hos babámnak most este felment a láza. Kibujt már egy alsó este egy felső fog, de nem teljesen
2014. dec. 27. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Fogzás nem okoz lázat maximum hőemelkedést. 39 túl magas egy 7 hós babának, csillapítani kéne.
2014. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Inkább valami vírusra gondolnék.
2014. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kapott germicid kúpot
2014. dec. 27. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
A fogzàs ugyan legyengíti az immunrendszerét, de lázat semmiképp nem okoz! Az én fiamnak az orra folyt rendszeresen erősebb fogzásoknál, de láza nem volt!
2014. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen, felmehet fogzástól. Az én kislányomnak 38,6 volt és 100%, hogy a fogától. Fájdalom és lázcsillapítás javasolt. 3 napnál további láz esetén pedig gyerekorvos.
2014. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
én is azthittem a fogzástól lázas,nyügös,de azért elvittük ügyeletre,és torokgyulladása van.de a lényeg meghallgatták,megvizsgálták és írtak gyógyszert.így egy éjszaka szenvedtünk a láztól,de aztán rohamosan javult(3szor kellett átöltöztetni,folyt a víz róla). Sztem nézesd meg te is,hidd el nyugodtabb leszel.
2014. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 napja beteg a lanyom. Ugy indult hogy 38,6 ra felment a laza , semmi tünet, se orr folyása semmi. En is azt hittem higy a foga ( ki is jött a betegsége alatt a10... ) elmentünk orvoshoz mert nem ment le a laza . Kiderült hogy vírusos torokgyulladas 3 napos lázzal , majd kiütéses lesznek rajta . Hat mar mondom 10 napja szenved szegénykém . Mostmár orr folyása is van, köhögés csomó gyógyszert kapott . Cedax ot irt az orvos antibiotikum a torkara , germicid c , de nem vitte le a lázat igy a 3. Nap kapott egy szurit... Emellett kapott még holixol köptetőt.
2014. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiamnak 4. alkalommal volt - éppen tegnap is -, hogy hajnalban felszökött a láza 38,5 - 39 fok környékére és másnap hajnalban megszűnt teljesen. Semmi egyéb más tünetet nem produkált. Az utóbbi alkalommal mentünk orvoshoz vele, aki megvizsgálta és azt mondta, hogy fogzásnál 39 fokig "belefér". Hiszünk neki, mert egy nagy tapasztalattal rendelkező osztályvezető főorvos. 20 hónapos most a fiam, a hátsó őrlőfogai jönnek, nagyon megkínozza.

Amikor ilyen kicsi volt, mint a Te babád, mindig elvittük orvoshoz láznál, hátha más is van a háttérben.

2014. dec. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Bocsánat, akkor a mi gyerekorvosunk és védőnőnk nem mondott igazat. Kisfiam borzasztóan megszenvedte a fogzást, viszont még láza nem volt sosem!
2014. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!