Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Par napos babatok, hogy...

Par napos babatok, hogy viselkedett az elso napokban?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 5 naposak, miota megszuletett ejjel szinte semmit nem alszunk, egyfolytaban sir. Kb 11 korul megkezdi es 3-4ig keptelenseg elhallgattatni. Napkozben meg alig sir, mikor ebren is van akkor sem sir fel. Miert lehet ez, egyaltalan normalis hogy ilyen sokat sirjon? Ti hogyan csititjatok, mit javasoltok?

2015. jan. 10. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, nappal kialudta magát az éjszakai műszakjára, csak ő még megfejelte azzal, hogy nem akart ciciből enni, csak lefejve. Aztán a 6-7. héten rájött hogy ciciből tényleg könnyebb enni, és rá 2 hétre abba maradt a véget nem érő sírás. Nálunk délután 5-6 órakor kezdte és este 11-ig vagy hajnal egyig tartott, aztán elaludt, hajnalban csak enni kelt fel, meg reggel is, délelőtt viszont felkeltettem, és délután is 2-3 óránként etettem. Általában kelt magától is, meg volt hogy a tesója is felkeltette(tesója másfél éves volt), de ha nagyon jól aludt, akkor se hagytam 4 óránál többet aludni, hogy szokjon át arra, hogy nappal fent van éjszaka alszik. De mindent kipróbáltunk, amit javasoltak, mert ki tudja mi jön be nála, amikor magamra kötöttem kendővel az volt a legjobb, akkor mindenki tudott egyet pihenni, de nálunk a cél az volt, hogy az ágyában aludjon, ne rajtam lógva. SOK-SOK kitartást és türelmet!!!
2015. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ne aggódj. Ha sokat sír gondold végig nem e a hasa fáj. Lehet, hogy többet kellene ennie mert éhes vagy tovább kellene bufiztetni. Próbáld meg, hogy kicsit eteted, majd bufizteted, majd megint egyén egy kicsit, utána bufi majd megint stb. Ha a levegő sok akkor ezzel egy picit limitálod
2015. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. az en kislanyom egy tunder volt a korhazban. Aludt 4-5orat is.

Aztan hazajottunk,es meg aznap este kikeszultem. 23.30tol reggel 6.30ig orditott. Sirtam en is.

Elmult par nap es sok siras nelkul,d ebren volt sokat (4-5orat) egyfolytaban.

Majd jott egy reggel.. 6.00tol 14.00ig sirt,orditott. Nem jottem ra mitol. azota is van,h 4-5orat ebren van egyfolytaban.aztan alszik,majd 1oras ebrenletekkel folytatodik.. keveset is hizik emiatt. Ja,az ejszakaink viszont tokeletesek. Kepes lenne 6-8orat is aludni. Hagyd,h szopizzon akar 1-2orat is,az megnyugtatja.

Egy 4hetes kiscsaj anyukaja :)

2015. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag az első 2 hónapot végigsírta. Aztán egyszer vége lett ennek is, addig viszont semmi nem használt.
2015. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájós ... Egyébként ezen nem kell csodálkozni most született erre a világra minden uj es idegen neki, csak téged ismer. En sokszor vele aludtam és szopizott volt higy egész éjszaka mert ha netán elaludt es kiesett a szájából mar riadt fel es sírt. :) szoval szerintem szopizott sokat az megnyugtatja még csak 5 napos olyan picike. Én annyira szerettem össze bújni vele :) most 14 honapos még mindig ugy alszik hogy a mellkasomon :) csak egyszerűen szeretgesd , cicizzen, simogasd beszélj neki a hangod tol is megnyugszik. Kitartást :)
2015. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem éhes? Az én kicsim három hetes, sokszor nyűgös, de a nagyon panaszos sírásai mindig éhséghez és hasfájáshoz köthetők. Épp a tegnapunk szólt arról, hogy nem bírtam rájönni, mi baja lehet, három napja álltunk le a tápszerről, és kiderült, hogy nem elég a tejem (még mindig), és a harmadik napra lett olyan éhes, hogy nem lehetett lecsendesíteni. Viszont ahogy megkapta a pótlást, rögtön helyreállt a béke. Illetve amikor csak amolyan "szociális" nyöszörgése van, akkor nálunk is a mellkasra fektetős-összebújós figura jött be a legjobban.

Kitartás, szerintem ez mindenkinek embert próbáló időszak!

2015. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!