Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arcüreg, homloküreg gyulladás...

Arcüreg, homloküreg gyulladás lehet láz és fájdalom nélkül?

Figyelt kérdés
Túlvagyunk egy megfázáson, két hetes állandó porszívó orrszívózáson, de az elmúlt két napban azt tapsztaltam, hogy gyakran a homlokához, az orrához kap, a szemét dörzsölgeti. A tenyerét a homlokához szorítja és lehúzza rajta. Elkezdtem aggódni, hogy talán arcüreg vagy homloküreg gyulladása van, de láza nincs, és a kedélyállapota is jó, tehát nem gondolom, hogy fájna neki, viszont valamit csak érez, mert ezt elég gyakran csinálja. Szerintetek lehet ez az? 1 éves kislány anyukája
2010. febr. 6. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet láz nélkül bármelyik. Sőt nem is mindig jár nagy fájdalommal, sajnos tapasztalat. És ha nem kezelik ki, elhúzódik, krónikussá válik, és rengeteg betegséghez kiváló táptalaj. Ha úgy gondolod, hogy van rá esély, vidd el fül-orr-gégészetre, ott - ha másból nem - röntgen alapján megállapítják.

Jó egészséget kívánok!

2010. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ettől féltem!

Ilyenkor rögtön szúrják, vagy adnak rá gyógyszert előbb?

2010. febr. 6. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állapotától és az orvos hozzáállásától is függ. De mindenképp van már más módszer is, nemcsak a fölszúrás. De először is bízz benne, hogy nincs ekkora baj!
2010. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bízom benne, csak az nyomaszt, hogy akárhogy szívtam az orrát, egsszerűen nem jött ki a váladék belőle. Ugyan úgy szortyogott utána, mint előtte. Tehát ilyan módon nem tudott távozni a váladék, akkor viszont csak ott maradt, gondolom magától nem tud kiürülni. Hétfőn elviszem orvosohoz, és köszi.
2010. febr. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!