Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki?

Van itt olyan, aki?

Figyelt kérdés
Aki a szülése után jobban le tudott fogyni, mint amikor még nem volt gyereke?
2015. jan. 18. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam ez érdekesen alakult.

Mikor megszültem, minden plusz kiló lement rólam, és amikor szoptattam még inkább fogytam. Soha nem voltam olyan vékony, mint szoptatás után. Mivel ezt a súlyt meg akartam tartani, elkezdtem sportolni, és ekkor valahogy sokkal könnyebben ment a mozgás, az egészséges étkezés.

Engem motivált, hogy "önmagától" is mentek le a kilók szoptatás alatt, plusz utána jól is esett néha kicsit magammal foglalkozni és mozogni.

Azóta már 5 év, és pár kiló visszajött, nem sok, de sajnos valamennyit felszedtem. Aztán most várom a második babámat, és csak reménykedek benne, hogy újra lerepülnek majd a kilók, és ez ösztönözni fog.

2015. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ilyen történetre gondoltam! :)

Gratulálok Neked!

2015. jan. 18. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

En! Bar nekem eloszor betegseg miatt. Epekovem lett a szules utan es salatakon es csirkemellen kivul semmit nem birtam megenni, hogy be ne gorcsoljek. Azzal lefogytam 43 kg-ra. Valahogy aztan eltuntek az epekovek es visszatertem a normal etkezesre, de nem hiztam vissza a szules elotti sulyt. A masodik terhessegemet vekonyabban kezdtem mint az elsot. De a masodik baba utan megint vekonyabb vagyok, ez nem betegseg, hanem genetika miatt. Mar a szules utani heten minden jo volt ram ami addig :)

Hogy erthetobb legyen, 164 cm vagyok, 60 kg-val kezdtem az elso terhesseget, szules utan lefogytam 43 kg-ra. Normal etkezes utan 54 kg lettem, ennyivel kezdtem a masodikat. Most 50 kg vagyok :)

2015. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt 86 kiló voltam,szülni 87 kilóval mentem, haza 80-al jöttem. 8hós korában meguntam,lefogytam 56 kilóra. Most azóta jött vissza már, 65 vagyok kb vagy 67 a 171 centimhez.
2015. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!