Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babádnak milyen a...

10 hónapos babádnak milyen a széklete?

Figyelt kérdés
Kicsit furi a kérdésem. Az én fiam szinte mindent eszik már, többnyire a saját részre készített ételeinkből...persze kevesebb fűszerrel stb. Emlékszem, lányomnak ilyenkor már rendes (bocsi a kifejezésért de nemtudom máshogy megfogalmazni) összeállt, felnőttes kakija volt. Fiamnak meg folyton híg, vagy ha nem folyik akkor krémes de nem áll össze. Ez baj? Hozzátáplálásnál kezdeténél nem vettem észre, hogy valamitől hasmenése lenne.Meg napi kb. 1-2 kaki van. Az normális szerintem. Joghurtot minden nap eszik 1-et. Sokat iszik. teát, vizet. Ezért lenne hígabb? Kicsit hosszú lett, de köszi előre is a válaszokat!
2015. jan. 23. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
igen én i arra tippelnék, mint te. a joghurtra.
2015. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokkal másabb a kicsi széklete, sokkal "krémesebb". Még most egy évesen is. Annyi, hogy ő többet iszik. Jár bölcsibe, de nem mondták hogy nem lenne normális. Ahogy a nagytesónál sem. Szóval szerintem eznis, az is belefér.
2015. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lányom válogatós volt, már picinek is... fiam gyakorlatilag mindenevő. :D Akkor bízom benne, hogy csak ez az oka. Ha a tejtermék lenne az oka, annak lenne más jele is? Kiütés, puffadás ilyesmire gondolok.
2015. jan. 23. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi megkérdeztük a gyerekorvost, mert a tesóm kislányának szintén kemény kakija volt ennyi idősen. A fiamnak pedig sokszor ilyen ragadós, krémes. A doki azt mondta,h egyáltalán nem gond. Végül is a felnőtteké sem egyforma :) Más étkezési szokások, más emésztés.
2015. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!