Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örökölhető a kancsalság?

Örökölhető a kancsalság?

Figyelt kérdés
5 ÉS FÉL HÓNAPOS A KISLÁNYUNK,ÉS MIND A KETTEN SZEMÜVEGESEK VAGYUNK A PÁROMMAL.ÖRÖKÖLHETI-E A BABÁNK A PÁROM KANCSALSÁGÁG?
2007. okt. 29. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Seózerintem igen..de nem tudom igazán. Majd egy okosabb ember megmondja:)

Gratula a picihez:) 18 hetes kismama:)

2007. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
vagyis szerintem na:D bocsiii..:D
2007. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen örökölheti. Egyik ismerős családnál, ahol az anya volt kancsal, mind a három gyerek is az lett.
2007. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos, igen. :(
2007. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, örökölhető. Ezt nekem szemész orvos mondta, mikor a koraszülött kislányomat vizsgálta, mert én kancsal vagyok. De szerencsére egyik gyermekemen sem látszik remélem később sem fog.

Tehát nem 100%-kos hogy örökli, csak benne van a pakliban.

2007. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

szia! nekem is egy hasonlo problémám van/volt: az apukám kancsal, és az ö csaladfájának majdnem fele az,a testvérem viszont nem, amikor én megszülettem akkor nem volt semmi probléma a szememmel, de kb olyan5-6 évesen egyszeruen kancsal lettem:( aztán anyukám elhordozott egy nagyon jo szemorvoshoz oan 12 éves koromban aki csak annyit mondott h ha eddig nem ültünk volna a babérjainkon akkor helyretudott volna hozni, de most csak mütéttel tud segiteni, ami viszont eléggée kockázatos! persz e h nem választottuk a mütétet, s maradtam kancsalon:( de pár éve pszihés problémáim alakultak ki emiatt, s meg h kiközösitettek, s a tinikor nagy problémája h igy nem teccettem a fiuknak ,és addig addig csináltam valamit(de komolyan már én sem tudom h mit) de hálla a JO ISTENnek most semmi problémám nincs, és ezt egyik pszihiáterem sem tudtal felfogni h magamtol h sikerult kigyogyulnom, s azota h nincs ien problémám helyrejott az egesz eletem, niincs szuksegem lelkidokikra, és egeszseges vagyok

Ugyh megvan az esélye h örökölje a kislányotok, de remélem én is tiszta szivbol h nem fogja, és ha netán igen akkor pedig forduljatok szakorvoshoz aki hátha tud segiteni, mert nem mindenkivel történik ilyen "csoda" mint velem :)

de addig is kitartást egészséget, meg ne stresszeljed magad ez miatt, mert a kicsi hamar megérzi, és neki rossz

2007. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A kancsalság akkor is örökölhető, ha valaki nem úgy születik, hanem baleset miatt lesz az?
2011. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!