Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt olvastam, hogy babáknak...

Azt olvastam, hogy babáknak való babapiskótát (6 hós kortól) csak akkor lehet adni a picuroknak, ha már van foguk. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A védőnőm javaslatára én már adok neki (7 hós), ahhoz nem kell fog, mert csak majszolgatja, eláztatja. Ugyanígy kiflicsücsök, kenyérhéj! Kekszet viszont nem szabad, mert abból letörhet egy darab, és baj lehet belőle.
2010. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint úgy látom, hogy most, amikor már van 8 foga elől a gyerkőcnek, sokkal neccesebb ilyesmit adni mint amikor még nem volt. Mivel rágófoga még nincs az enyémnek sem, így rágni nem tud, de harapni már igen. Szóval ilyenkor szerintem veszélyesebb, mert bármiből óriási darabokat haraphat le, amit aztán nem tud megrágni és így próbálja lenyelni. Mikor még nem volt foga, ilyen gond nem volt. Nyugodtan adhatsz neki szerintem.
2010. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!