Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szimmetrikusan nő a babák...

Szimmetrikusan nő a babák feje, vagy változó ez is? Most vettem észre, hogy az eddig egészen kerek fejecskéjén bal oldalon, mintha nagyobb lenne a kicsi bubuja, mint a másikon.

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberi test eleve nem teljesen szimmetrikus. Bár én azért ennyire soha nem figyeltem a babáimat :)
2010. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom ez is változó,mint a többi testrészek stb.

De nem írtad mekkora a babád? Ha még újszülött akkor oda kell figyelni,hogy meliyk oldalon szeret jobban aludni ,lenni. És forgatni kell,pont azért ,hogy ne "feküdje " el,és ne nőljön aszimetrikusan :)

2010. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs,9 hónapos... és tényleg mindig azon az oldalon alszik mióta megtanult forogni, ahol nagyobbacska a feje. Újszülöttként mindig hason aludt, hol erre, hol arra.
2010. febr. 12. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!