Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig kell/illik...

Mennyi idős korukig kell/illik megtanulnia a babának támaszkodás nélkül ülni?

Figyelt kérdés
Nem az anyuka támassza ki nyilván ülni, hanem amikor már ő a saját kis kezével sem támaszkodik.
2015. febr. 26. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
fiam 8 hónapos volt, mikor maga felült, nem mondták, hogy későn lenne, se azt hogy korán...
2015. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányom 7,5 hónapos koráig támaszkodott, akkor ült fel egyedül.
2015. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tegnap töltötte a fiam a 9 hónapot és még csak félig, a kezén támaszkodva ül. kezdek aggódni. amúgy minden másban nagyon hamar kezdett, 7 hónaposan felállt, már kapaszkodva lépeget jó ideje, mászik, de ez az ülés kicsit aggaszt.
2015. febr. 26. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányunk pár nappal múlt 10 hónapos, amikor elkezdett mászni és mászásból ült ki támaszkodva. Még kb. másfél hónapig támaszkodott ezután. Én az ülésre sehol nem olvastam határidőt. Egyébként mér 2,5 éves a lányunk és teljesen egészséges.
2015. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ezt olvasd el, én is ezt szoktam ha bizonytalan vagyok a mozgásfejlődében.


[link]

2015. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

kedves utolsó eszerint ha 9 hónapos koráig magától nem ül fel akkor orvoshoz kell fordulni :( vagy a támaszkodva ülés már jónak számít?

2015. febr. 27. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
8-10 hónaposan kell magától ülni, kartámasztás nélkül
2015. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!