Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a pediped flex...

Vélemények a pediped flex cipőkről? Ezt néztem ki a fiamnak, csak semmi tapasztalatom nincs ezekről a cipőkről, eddig elefantent hordott.

Figyelt kérdés

[link]


köszönöm


2010. febr. 13. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem isteni. Nekünk bentre liliputis puhatalpú van (az kintre nem jó mert nagyon hamar lekopik a puha bőr talpa) kintre pedig pediped. Bár nem ez amit feltettél, hanem egy nem ennyire sportcipi jellegű és a talpa sem ilyen vastag, de baromi jól hajlik, puha, tiszta bőr, szóval én imádom!!

Szerintem nagyon jó hogy hajlik benne a kis lábuk, és nem telitalppal mennek benne, mint más kiscipőkben (pl. az ilyen nike sportcipőknek szokott eszméletlen kemény egybe talpuk lenni és csak igy puffan a gyerek lába benne).

Egy baj van ezzel a pedipeddel, nagyon gyorsan kinőjük a cipőket sajna vn hogy 1-2 hó alatt számokat nő a fiam lába és ahhoz képest meg marha drága..:(

Dehát ez van:)

Szóval szerintem nagyon jó!!

2010. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

nekem nagyon szimpik, csak a párom még mindig elefantent akar, ami nekem nem tetszik most. olyan felnőtt cipők kicsiben...

ráadásul nagy a fiam lába és elefantenből 25ös kellene neki, ami már ovis méret, tehát a talpa sem a 21 hónapos fiamnak van kitalálva...

de apa sajna hajthatatlan...

remélem meg tudom győzni:)

2010. febr. 14. 08:54
 3/7 A kérdező kommentje:

esetleg, ha még visszanéznél:)

most ebben kiegyeztünk:

[link]

remélem erről is jó véleménnyel leszel:)

köszi

2010. febr. 14. 09:07
 4/7 anonim válasza:
100%

szia!

Mi már második éve használjuk a Shooshoos gumitalpú cipőcskéit és nagyon szeretjük őket. Kényelmesek, csinosak és a kisfiam lába is rendesen fejlődik bennük. Csak ajánlani tudom. Már alig várom az új, nyári kollekciót, hogy szandált vehessek neki! :-) A Pediped is biztosan hasonlóan jó, azt még nem próbáltuk, de érdemes megnézni az amerikai oldalukat (a Pediped és Shooshoos oldalakat egyaránt), mert ha több párat rendelsz egyszerre, még szállítással együtt is olcsóbb, mintha itthon vennéd meg. Sok sikert!

2010. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, na ez a shooshoos is nagyon tuti lehet:)

a másik válaszolótól kérdezném ha még jár erre, hogy 2 éve hordjátok ugyanazt a cipőt? Hány éves a gyerkőc?

csak mert ugye az én fiam 2 éves múlt és 27es lába van, mostanában az utóbbi 3-4 hónapban nőtt neki vagy 2 számot, vajon mostmár lelassul a növése?

2010. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 éves lányomnak pediped kiscipője van. Nagyon szuper. Múltkor megnéztem a pediped flexet is, mert szeretnék ennél a márkánál maradni később is. Nagyon tetszett, jól hajlik a talpa. Amíg nem muszáj én nem kínzom kemény talpú cipőkkel. Ezek tényleg nagyon rugalmasak.
2010. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

végülis pediped flexet vettünk, abból is 26os kellett, pedig csak 21 hónapos a fiam. shooshoos-ból sajnos nem volt akkora, ami jó lett volna rá.

nagyon klassz a cipő, és gyönyörű:)

2010. febr. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!