Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszabb útra ha mentek...

Hosszabb útra ha mentek babáitokkal, miben tároljátok a tányérját, evőeszközöket, hol kapható ilyen tároló edény, vagy kistáska?

Figyelt kérdés
Brendon és Kenguru Kid honlapját néztem, nem találtam semmit. Szeretném steril körülmények között tárolni az úton, illetve ahová utazunk ott is a kanalát, tányérját.
2010. febr. 14. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy nagyobb fedeles műanyagdoboz is megteszi e célra.

2010. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig én a pont a Brendonban vettem ételtároló hátizsákot. Nem ilyesmire gondoltál? [link]
2010. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt nem is láttam, nagyon jó kis táska. Igen, ilyenre gondoltam, de nem tudom, hogy esetleg tányért is bele lehet e tenni.
2010. febr. 14. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Lemértem Neked: a táska magassága: 25 cm, szélessége: 20 cm, oladalszélessége: 12 cm. 2-2 üveges bébikaja alul felül, vagy 2-3 Aventes pohár elfér benne. Bele lehet hajtogatni az előkét, és én egyszer még pluszban beleerőszakoltam ezt a tányért: [link] de akkor már nagyon feszült a cipzár...

Persze azt nem tudom, hogy mennyi cuccal indulsz útnak, nézd meg azért személyesen is!

2010. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem használtam még ilyeneket, de ez sem lehet teljesen steril. Akkor már egyszerűbb, ha külön zacsiba (egyenként)becsomagolod a dolgait és azt egy erre fenntartott kis hátizsákba teszed. Előtte kimosod és nam haszálod azt a táskát másra. üdv
2010. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
21:37. köszi, nagyon jó ez a táska, nem is tudom miért nem néztem meg alaposabban a honlapot.:). Nekem csak a tányér, és evőeszköz, előke tárolására kellene, szerintem beleférnek ezek a dolgok. Egy hétig leszünk távol, szóval bébiétel, bébiital ha megfeszülök sem férne bele ennyi.
2010. febr. 15. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)! (Persze nem nagy táska, de én szeretem használni, ha valami oknál fogva 1-1 étkezés nem otthon történik.)
2010. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!