Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a Véleményetek a Zsigmond...

Mi a Véleményetek a Zsigmond névről?

Figyelt kérdés
Vezetéknév Hári. Nem szeretnénk túl felkapott nevet, jobban szeretjük a hagyományos, régiesebb stílusúakat.
2015. márc. 6. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, a becézése meg végképp nem (Zsiga, Zsigus).


De ha nektek tetszik, hát ne tartsanak vissza az idegen emberek véleményei.

2015. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz a véleményem, mint az első válaszolónak.
2015. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik.


A becézés már nehezebb ügy, mert a Zsigi, Zsiga elég fura, és más becézést nem nagyon ismerek, becézés nélkül meg túl "komoly egy szülő szájából az, hogy Zsigmond kisfiam.


Ugyanakkor egy felnőtt férfinak teljesen jó név, megfelelően komolyan veszik majd vele, bárhol is jár.


A Hári Zsigmond tök jól hangzik. Én adnám. Gratulálok!

2015. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jó. Nem kirívó, de nem is egy Kovács János. Magánhangzók/mássalhangzók is jók, nem nyelvtörő.
2015. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik! A "Hári" névhez még sztem megy is!

Becézni? Hári Zsiga, Hári Gazsi, Gazsika, Zsigi, Zsigó, Zsigóka, Zsigus, Zsebi, Zsebike, Zsebő, … nekem így elsőre ezek ugranak be. :) Mikor érkezik a kisúrfi? :)

2015. márc. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A mi kisfiúnk is Zsigmond. A vezetéknevetekhez pedig kifejezetten jól hangzik -szerintem.
2015. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!